2018. december 15. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Belgium >> Magyar bolt
Új topik indítása   Üzenet küldése
 nat  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-05-08 14:13   
2009-12-01 08:13, hunor:
-

Kar, hogy csak nemetul van...

manon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-01-05 19:17   
2012-01-04 22:36, Bc-Consultancy:
-

És az árak! 35 eu egy dobostortáért? Ugyan ki az a ..., aki annyit ad érte? A legigényesebb cukrászdában se több mint 15-18 eu egy torta, tiszta csokiból meg akármivel, tele szezonkívüli gyümölccsel, stb. Amúgy meg, ha itthon sütöm, kijön egy tizesbol, vagy akár kevesebböl. 24 eu egy beigliért... Abból a 24 euróból én tegnap 8 beiglit sütöttem. Még jó, hogy nincs olyan nagy igényem arra, amit különben itt a közeli boltban is megtalálok.

Bc-Consultancy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-01-04 22:36   
2011-10-14 16:28, Mercedesz:
-

Hát ez igen nagy gatya magyar bolt, mert sem magyarul, sem hollandul nincs nyelvválasztás, a többi a magáért beszél!

Mercedesz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-14 16:28   
BELGIUM, Brusszeli magyar bolt (hentes, de van nala edesseg, fuszer, mindenfele, nezzetek meg honlapjat)

Udv,
Mercedesz

Theo Catuna
http://www.hungarom.be

Rue Théodore Verhaegen, 28
1060 Bruxelles (Belgique)
Tél./FAX: +32 (0)2 537 02 81
E-mail:hungarom@yahoo.fr

zoli1985  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-07 12:32   
Sziasztok!

1,5 éve jöttem Belgiumba. Több alkalommal hoztam Magyarországról magyar dolgokat. Több rokonomnak, ismerősömnek hozok rendszeresen magyar borokat, pálinkákat, kolbászt és egyéb finomságokat, sőt, még magyar újságokat is, és mindezt kedvező áron (jelenleg Belgiumba szállító vállalkozásoknál garantáltan olcsóbban).

További információért, árakért e-mail: nagyzoltan1985@gmail.com

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-12-04 08:47   
2009-12-03 22:22, Vikk82:
-

"A boltnyitón megjelent Jakab István, a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetségének elnöke is, aki szerint a magyar élelmiszerexport legjobb reklámja lenne, ha hasonló boltokban kínálnák külföldön is a hazai termékeket. Megyesi Zoltán a pénteki boltmegnyitón nem tartotta kizártnak, hogy Brüsszel központjában is létesítenek egy Koppány-üzletet."

Hááááááááát, ez eléggé üres reklámüzenetnek hangzik.

Hunor

Vikk82  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-12-03 22:22   
Sziasztok!

Köszönöm szépen a tippeket! Időközben én is találtam egy, a témában érdekesnek tűnő hírt. Íme:

"Koppány már Brüsszelbe készül
Koppány Nemzeti Boltok néven új élelmiszerlánc szerveződik. A nem olcsó kínálatban olyan ínyencségek szerepelnek, mint a bivalykolbász, szürkemarha-bélszín, de található még sokféle olyan magyar áru, amely nem jut el nagy kereskedelmi hálózatokba.
A boltnyitón megjelent Jakab István, a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetségének elnöke is, aki szerint a magyar élelmiszerexport legjobb reklámja lenne, ha hasonló boltokban kínálnák külföldön is a hazai termékeket. Megyesi Zoltán a pénteki boltmegnyitón nem tartotta kizártnak, hogy Brüsszel központjában is létesítenek egy Koppány-üzletet."

Nekem tetszik az ötlet! Még egyszer köszönöm a segítségeteket!

rita33  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-12-03 11:18   
Franciaorszàgban is létezik internetes csomagküldö szolgàlat, mely Belgiumba is szàllit, szaloncukor, borok, beigli...

http://www.saveurs-de-hongrie.com
contact@saveurs-de-hongrie.com

Jude  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-12-01 12:28   
Na még egyszer !
Charleroi mellett van egy magyar termékeket forgalmazó bolt, ott bor biztosan van:
http://www.produitshongrois.be/

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-12-01 08:13   
2009-11-30 18:22, Vikk82:
-

Kedves Vikk,

itt próbáld meg:
www.hungaro.de

Ugyan németországi webshop, de vállalnák más országba is szállítást, sok éve működnek, és eddig csak dicsérte mindenki.

Üdv,

Hunor

Vikk82  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-30 18:22   
Sziasztok! Szeretném magyar szaloncukorral illetve borokkal meglepni belga barátaimat. Tud valaki olyan boltról, ahol az ajándékaimat beszerezhetem? Segítségeteket előre is köszönöm!

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó