2018. június 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> ÉLET EUrópában >> Pályázatok - Információk
Új topik indítása   Üzenet küldése
 JUÁR  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-10 20:58   
Mivel én is érintett lehetek benne, jelentkezem!

Képeslap Múzeum Baráti Kör
közhasznú egyesület

- fő cél, hogy a Képes-levelezőlap Múzeum fenntartását, gyarapodásást elősegítsük
- egyéb célok, elsősorban különféle gyűjtési területek művelőit összefogjuk, akok gyűjteményeit megismerve segítsük egymást, (pld. névjegyzék), kiállítások, gyűjtőtalálkozók szervezése, szabadidő hasznos eltöltése.
- összefogni a nem gyűjtőket akik a múzeum létezésével egyetértenek, azt képeslapokkal, illetve anyagilag támogatják
Kérésre az alapszabályt elküldöm:
kepeslap.muzeum.barati.kor-hegyfalu@dpg.hu
e-mail címen igényelhető.

Keresek pályázati lehetőségeket, esetleges együtműködési lehetőségeket külföldön élő gyűjtőkkel.

Üdvözlettel: Juhász Árpád elnök

Társaskör  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-14 02:13   
Társaskörünk 1990 ben alakult! Tevékenysége szerteágazó: kulturális,egészségügy, szociális, utazás, sport stb. Mivel közhasznu feladatokat látunk el, mind ez feltétele volt a birósági bejegyzésüknek.

Tekintettel arra, hogy 2004 május 1-el mi is EU tagállamok leszünk érdeklnek, hogy a civil szervezetek ilyen tagállamokban hogy müködnek? Milyen lehetőségei és korlátozásai vannak. S nem utolsó sorban EU-s közös pályázatokhoz szeretnénk partnereket találni egy közös cél megvalósítása érdekében.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-12 10:52   
Mielőtt beleásnám magam a témába és tanulmányt írnék a kérdésről, szívesen megtudnék többek a Társaskörről. A bemutatkozásból nyilván az is kiderülne, hogy mi és miyen szempontból érdekli a kérdezőt.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-12 10:31   
Tarsaskor uzenete:

Gratulálok e remek listához!!

Kérném segitségeteket, hogy Magyarországtól távol élő magyar civil szervezetekről, egyesületekről hogyn lehetne egy kicsit bővebb informáciot kapni?

Ugyan is szeretnénk velük kapcsolatot kialakitani.

Magyarország május 1 el lép be az EU tagállamai közé. és szeretnénk tudni, hogy ott hogy élnek e szervezetek?

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-27 11:03   
pacó uzenete:

Sikeres, boldog, egészséges, Újévet kívánok mindannyiótoknak!
Szeretnélek megkérdezni Titeket, már Eu-ban élöket, hogy van-e tapasztalatotok működő mlm rendszerekkel kapcsolatban? Kérem segítsetek, minden válasz nagyon érdekel!
Köszönöm!

Nyomasek  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-14 10:40   
2003-04-15 17:03, osyna:
-
Kedves Fórumosok, Európában élő Honfitársak!

...című levélre:
www.hu-go.hu címen turisztikai információs honlapot üzemeltetek, aminek nem sok köze van a problémádhoz, de az aktuális pályázati lehetőségeket el tudom számotokra küldeni.
Tisztelettel: Filmák Endre cégvez.

osyna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-12 09:47   
Kedves Géza!
Köszönöm a jó tanácsokat, nagyon hasznos volt mindegyik.
Akit esetleg rajtam kívül is érdekel a téma, annak egy további oldal: www.forrasportal.hu
Üdv/OSYNA

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-04 11:11   
2003-05-11 19:58, Koborlo:

Kedves Géza! Az EU parlamentben minden tagország nyelve hivatalos nyelv.Szóval eddig 15 db.

Üdv.Etelka

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-05-11 19:58   
Kedves osyna.
Kerdeseidre ugyan nem tudok tathatos es tenyleges valaszt adni de probalok par linkel segiteni amit erdekludes es kereses utjan talaltam.
http://lazarus.elte.hu/gis/gisindex.htm
Ha a linkekreutsz sok mindent talalsz ami erdekes de szakteuleted szerint keresel valaszt kerdeseidre ahoz tanulmanyozni kell es mindig visszaterni az alap pontra ahol a kutatast elkezted.
http://www.ddrft.hu/europai_mukodese.php
Errol a helyrol is megtudhatsz sok erdekes dolgot.
(en meg mindig nem tudom hogy melyek a hivatalos nyelvek az E U-ban.)
Bar ugy erzem ha valaki tobb nyelven beszel annyi eletet el.

Talan a lakohelyedhez kozelallo ugynoksegek valamelyik4evel vedd fel a kapcsolatot
ime it van par link
http://www.ddrft.hu/linkek.php
Azt hiszem ha nem is tudok teljes valaszt kerdeseidre adni miutan en az USA-bol nem ismerem ugy az Europai allapotot de legalabb felkeltem az erdeklodest estleg tobbet tudo Europaban vagy Magyarorszagon elo honfi tarsainknal akik esetleg pontossabb valaszt adnak.
Barati szeretettel Geza

osyna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-15 17:03   
Kedves Fórumosok, Európában élő Honfitársak!

Én eddig még nem vettem részt a beszélgetésekben, viszont ez a mostani témafelvetési lehetőség elgondolkodtatott. Remélem kapunk tanácsokat tőletek.

Sajnos nem volt jellemző itthon, hogy információdömpinggel árasztottak volna el bennünket a kampány során. Még olyan egyszerű kérdésekről sincsenek információink, hogy ha bármelyik cég pályázni akar EU támogatásra, akkor a pályázati kiírásokat hol találja, milyen nyelven kell beadni, mit kell mellékelni, adózik-e a juttatás, stb.

Magyarországon nagyon sok a kisvállalkozás, részben kényszervállalkozás, sokunknak - akiknek a munkahelye az elmúlt 12 évben bármi miatt megszűnt, - általában a szolgáltatóiparban voltunk kénytelenek saját vállalkozásokat indítani, több kevesebb sikerrel.

Nagyon örülnék neki, ha közületek azok, akiknek a pályázatok terén valamilyen gyakorlata van, elmondaná a véleményét, infoját, leghasznosabb az lenne, ha használható URL-eket, webcímeket adnátok. Előre is köszönöm.

Üdv/OSYNA

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó