2018. június 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Belgium >> Brüsszeli magyarok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 következő lap )
 evice72  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-22 14:50   
Üdv minden Magyarnak Brüsszelben!

Erős angol/német, és fejlesztendő francia nyelvtudással, és minden szükséges egyebekkel házvezetőnői, House-keeper, idős-ápoló stb. munkát keresek Brüsszelben. Tényleges segitséget szivesen honorálom anyagilag is.
eva_timar@yahoo.com. Köszi! szép Húsvétot mindenkinek, és feltétlen szavazzon mindenki a FIDESZ-re, KÜLÖNBEN VÉGÜNK!!!

györgyusz0303  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-10 15:55   
2010-02-17 16:21, bogmarcsi79:
-

Szia!

Györgyusz vagyok. A soraidból itélve sajnos nem tartozunk egy korosztályba. De ismerkedni úgy gondolom, hogy azért még lehet. Most itt vagyok a páromnál. Ő dolgozik itt és hamarosan kiköltözöm hozzá. Szeretnék ismerkedni, barátokat szerezni, hogy itt külhonban is beszélgetni lehessen valakivel.

Ha gondolod válaszolj és megbeszélünk egy talit valahol.
Címedből ítélve nem vagyunk messze egymástól, mi a Messidoron lakunk.

Az e-mail címem: yessy60451@gmail.com Lehet, hogy itt könnyebb a kapcsolattartás, de van skyp címem is, ha gondolod, akkor megírom. Szia

annakovacs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-05 08:43   
-

Szia,

en is Uccle-ben lakom (rue Groeselenberg), es szinten itthon vagyok, 26 honapos kisfiammal. Ha van kedvetek, mi szivesen talalkoznank. Email cimem: annakovacs2@yahoo.com

raditsboglarka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-28 16:37   
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem nem egyszerű a külföldön élés. Hiányzik a magyar szó, a magyar ízek, a barátok, otthon marad családtagok.

A lelki problémák feloldására, a könnyebb beilleszkedést segítendő havonta egyszer itt lesz velünk Németh Mónika tanácsadó és családkonzultáns.

A foglalkozások keretében lenhetőség van:

> egyéni konzultációra (kineziológia / sorselemzés / életvezetési tanácsadás / akár jóslás / stb.)
> csoportos foglalkozásra (családszobor állítás / transzformációs társasjáték / stb.)

mindezt MAGYARORSZÁGI ÁRAKON! Brüsszelben, Auderhgemben.

Érdeklődni a +32.484.037.883-s telefonszámon lehet. Vagy írj emailt:
raditsboglarka@vipmail.hu

Mindenkit várunk szeretettel!!!

doom  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-19 20:11   
-

Szia!

En, es a ferjem itt lakunk Uccleben, a Ch.de Waterloon. A ferjem vallalkozo, en meg haztartasbeli vagyok. Nekunk meg nincs gyerekunk, de nagyon szeretnenk. Ha volna kerdesed, akkor ezen az e-mail cimre irhatsz:
koczafek@hotmail.com

Mi kb. 3 eve elunk itt.

bogmarcsi79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-17 16:21   
Sziasztok!

Egy honapja koltoztunk Brusszelbe, Uccle-be (Chaussee de St- Job). Ferjem dolgozik, en pedig itthon vagyok kisebbik gyermekunkkel, aki 3 eves lesz. A fiam 6 eves lesz, o mar jar oviba. Ha esetleg van olyan aki ezen a kornyeken lakik es szivesen ismerkedne velunk allok elebe.

Sabi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-07 20:47   
Sziasztok!

Gyermekfelügyeletet vállalok Brüsszelben:
- péntek és/vagy szombat esténként

Takarítást vállalok Brüsszelben:
- hétfőn és szerdán délelőtt, pénteken délután

Mindkét esetben referenciával rendelkezem.

Ár: megegyezés szerint

Elérhetőség: shahbana.khan@gmail.com

Attilak  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-04 11:08   
2009-08-13 21:24, jakab attila:
-

Sziasztok,

en Kovacs Attila vagyok, most koltoztem Brusselbe. Tetszik a varos, bar tul sokat meg nem lattam. Egy munkam mar van, meg keresek egy masikat, illetve egy uj alberletet is. Szivesen felvennem veletek a kapcsolatot.

Udv,
Attila

Sacika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-05 18:15   
Sziasztok magyarok!

Tudtok hivatalos forditot Brusszelben, vagy Charleroi kornyeken?

Minden infot koszonunk,
Sarolta es Istvan
sbarnoczki@gmail.com

Sacika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-12-05 15:16   
Allaskereso hirdetesem targytalan.Mar talaltam allast.

vadzol  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-12-01 09:26   
Sziasztok!

2010 februar kozepetol keresek a baratnommel kiado garzont megengedheto aron.

Ha tudtok kiado lakasrol kerlek irjatok a zoltan.vadkerti@gmail.com cimre, esetleg hivjatok a 0488145855-os telefonszamon.

Koszonom a segitseget elore is!

Vadkerti Zoli

tigrincs84  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-25 18:37   
Szia,

Ukkleban egy 4 gyermekes csaladnak kellene csutortok delutan 3.-tol 7.-ig, vagy picivel tovabb gyerekekre vigyazni (elmenni ertuk az iskolaba, kipakolni a mosogatot, kicsit vasalni es vacsit fozni - egyszeru eteleket, pl. hust a sutoben, melle zoldseget parolni + koret, krumpli, vagy rizs stb).
Nincs sok melo, es a gyerekek is onalloak, es aranyosak, nemet az anyuka, az apuka angol, szoval a kommunikacio megoldhato akkor is, ha nem beszel valaki jol franciaul. Jovo hettol esedekes lenne a kezdes, ha esetleg valakit erdekel, minnel hamarabb irjon a tigrincs84@freemail.hu -ra (eddig en voltam a csaladnal, de most egy masik csaladnal dolgozom mindennap, ezert nem tudok oda is menni).

Sabi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-23 23:06   
Kedves Magyarok!

Brüsszelben (belváros előnyben) takarítást vállalok, heti 2-3 alkalommal a délelőtti órákban. Ár: megegyezés szerint.
E-mail: shahbana.khan@gmail.com

hilari29  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-22 18:28   
Sziasztok!

Brüsszelben élő fiatal anyuka vagyok. Van egy két hónapos pici fiam. Szívesen összejárnák magyar anyukákkal.

Elérhetőség: bogdviol_KUKAC_freemail.hu

B.Reka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-19 10:31   
Halihó!

1 hónap múlva Belgiumba költözöm, Brüsszel mellé Wellembe! Magyarok társaságát keresem, gondolok itt közös kulturális programokra, koncertekre, bulizásra... satöbbi! Van a brüsszeli/ belgiumi magyaroknak valamilyen rendszeres fóruma, ahol összegyűlnek? Gondolok ilyenekre, hogy táncház például...
Ha valakinek van kedve, írjon bátran, nagyon örülnék neki!
Az e-mail címem: reka55@freemail.hu

Üdv,
Réka

szekist  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-10 15:30   
Sziasztok!

Bruxellesben elo Au-pair vagyok! Ha netalantan gyermek felugyeletre lenne szukseged es megbizhato kedves tapasztalt embert keresnel akire rabizhatod a gerkocod akkor szivessen allok szabadidomben a rendelkezesedre!

Szivessen vallalok meg szamittogep szervizelest illetve takarittast ha netan egy takarittora lenne szukseged vagy eppen ablakpucolora!!

tel.:0032484253658

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-21 14:52   
2009-07-13 19:54, Zsüli: Joga

A tanárt Erdélyi Hajninak hívják, és itt az email cime: hajni.erdelyi@gmail.com

A weblapjan keresztul tudsz is regisztralni:

http://balancedlifeinbrussels.blogspot.com/2008/08/szemlyedzs-sportrehabilitci.html

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-20 16:02   
Valasz Zsülinek:

Joga van magyarul, Sint-Lambrechts-Woluwe, megkerdezem a baratnomet, hogy mi a cim, meg a telefonszam. O jar is oda, es szereti.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-14 10:48   
2009-09-07 11:53, hunor:

Biztos, hogy jó ez a telefonszám? Rá lehetne kérdezni valahol?

ferenczia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-12 23:36   
Helló!

Francia-magyar nyelvtanfolyam lehet van, integrációs programon keresztül! Én hollandra iratkoztam be, és mondták, januártól, vagy áprilistól lehet, hogy indul holland nyelvtanfolyam magyar tanárral, Hasseltban. Már volt ilyen, most össze kell gyűlnie annyi magyarnak, hogy újra induljon.
Másik téma.
A fiam egy szót sem tudott ebből a rendkívül szép holland nyelvból, úgy kezdte a tavalyi tanévet. Minden nap foglalkozott vele, és más más külföldi gyerekkel egy tanárnő. Napi pár órában. Most beszél a gyerek hollandul. Nekik tényleg nem olyan nagy ügy ez a nyelvtanulás (én egy hete tanulok öt mondatot).

Anna

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-11 16:20   
2009-09-11 14:51, stoon:

Persze, hogy beírathatod, sőt be is kell, hiszen iskolaköteles. Mi baj lehet? Legfeljebb majd veszít egy évet, az még nem a világ. Persze jól fel kell készíteni erre, hogy tudja, hová kerül, és hogy amit nem értünk, az még nem biztos, hogy rossz
Ha lenne magyar iskola, és odajárna, sose tanulná meg a nyelvet, így pedig hamar belejön majd, és legalább te is iparkodsz majd lépést tartani vele
Egyébként jövő nyárig még mindkettőtöknek belefér egy intenziv nyelvtanfolyam otthon!

stoon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-11 14:51   
Hát igen, csak egy kicsit félek, hogy iskolás lányom úgy megy majd iskolába, hogy semmit sem fog érteni, amit a tanár, és a gyerekek mondanak. Hogy fog velük szót érteni? A kisebbik lányomtól nem félek, mert ő még csak 10 hónapos, hamar megtanul. Beírathatom így az iskolába?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-11 14:31   
2009-09-11 14:02, stoon:

Kedves Stoon

Mit gondolsz, hány magyar óvoda, iskola van Belgiumban? Ha kint akartok élni, minél hamarabb tanulnak meg a gyerekeid flamandul és/vagy franciául, annál jobb nekik. A brüsszeli magyar iskola is csak azoknak való, akik néhány évig vannak kint és utána otthon folytatják az életüket.

stoon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-11 14:02   
Sziasztok!

Magyar iskolát keresek 6 éves lányomnak, és magyar óvodát, bölcsödét a kisebbik lányomnak. Tudna valaki segíteni, hogy ne egyből a mély vízbe kelljen bedobni a lányokat? A Brüsszeli Magyar Iskola nem jó, ott már érdeklődtem, de valami más kéne.

Köszönöm!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-07 11:53   
Oktoberi nyitassal magyar ovoda nyilik Brusszelben, Etterbek a Schumantol 2 percre. Az elso csoport oktober elsejevel indul, kerjuk jelentkezesuket szeptember 15-ig adjak le.

Vilagos ovodai helysegek, otthonos kornyezetben, meleg etelek, napi haromszori etkezes. Vedett kerthelyseg, homokozo es kulonbozo kerti jatekok. Kulonbozo kepessegfejleszto foglalkozasok. Kepzett ovonok, dadak.

Egyeves kortol, illetve, megbeszeles alapjan ket-harom csecsemot is elvallalunk. Hetvegi, esti, illetve alkalomszeru gyermekmegorzest is vallalunk.

Nyitvatartas: reggel 8-18 oraig, vagy igeny szerint

Erdeklodni lehet: Nemenyi Krisztina
E-mail: nkmeitina@gmail.com
Telefon: 0489/46.54.30

daneejee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-20 16:18   
2009-08-05 11:04, buzaszsuzsi:

-

Szia!

Én hivatalosan számviteli szakügyintéző vagyok (könyvelést is tanultam), Charleroiban élek, Brüsszeltől nem messze. 2005-ben szereztem ezt a végzettségemet. Most gépészmérnökként tanulok levelezőszakon Magyarországon, így havonta 1x hazautazok pár napra. Feleségem kapott itt munkát, ezért költöztünk ki ide.

Én még keresek munkát, de sajnos nem beszélek franciául, csak angolul és magyarul, így nehéz itt munkát találni.

Kíváncsi lennék milyen könyvelő kellene?

Ha további részletek érdekelnek velem kapcsolatban, e-mailem: dobaidaniel@freemail.hu

jakab attila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-13 21:24   
Hello!

Monika vagyok. Mar regota keresunk a parommal Bruxelben elo magyarokat. Szivesen felvennenk veletek a kapcsolatot! Orommel varok minden levelet. A cimem monikabereczky5@gmail.com

tigrincs84  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-12 14:33   
Koszi szepen a valaszt! Azert remeltem, hogy letezik magyar-francia nyelvtanfolyam, mert roman-franciarol tudok, es valamelyik forumon esett is szo rola, hogy van magyar es nem draga, de sajnos szorfolgetes kozben talaltam ra arra a forumra, es persze nem mentettem el az oldalt.

Megegyszer koszonom szepen a jotanacsot!

manon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-12 09:19   
2009-08-10 14:45, tigrincs84:

-

Szia!

Magyar-francia nyelvtanfolyamot nem fogsz találni, mivel Belgiumban vagy, és nem Magyarországon. Fordítva lehetséges. De nem hiszem, hogy magyarul szeretnél tanulni. Ha franciául szeretnél megtanulni, akkor az csak egy francia anyanyelvü tanáron keresztül lehetséges.
Ha nem sikerül saját úton találni, menj el a helyi községházára, és ott érdeklödj, biztos eligazítanak.

Sok sikert!

tigrincs84  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-10 14:45   
Sziasztok!

Nemreg koltoztem Brusszelbe, es szeretnek franciaul tanulni. Tudnatok olyan nyelviskolakat ajanlani, ahol magyar/ francia oktatas folyik? Foleg olyan erdekel, ahova delutan lehet menni, es nem olyan horribilis osszegu a tandij... allitolag minden keruletnek vannak nyelvtanfolyamai, de valahogy meg nem sikerult rabukkanom.

Minden tapasztalatot es infot szivesen fogadok!

Elore is koszonom!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó