2017. november 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> A Magyar Világkapcsolat >> A külföldön lét előnyei, hátrányai
Új topik indítása   Üzenet küldése
 ahsin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-09-19 14:10   
Most per pillanat olyan területem dolgozom, ami Magyaroszágon nincs is jelen, számomra elöny, mert megismerhettem egy olyan területet, ami külföld nélkül nem ment volna

hafiz

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-14 13:46   
Nekem az elöny az volt, hogy tanulhattam a nyelvet, amire otthon nem lett volna pénzem, na meg a minöséggel is otthon erös problémák voltak.

Azonkívül egyetemen azt tanulhattam, amit otthon is akartam, csak otthon anyagi problémák miatt nem volt rá lehetöségem.

Most per pillanat olyan területem dolgozom, ami Magyaroszágon nincs is jelen, számomra elöny, mert megismerhettem egy olyan területet, ami külföld nélkül nem ment volna.

Hátrány, hogy messzi vannak a rokonok, barátok, ritkán látjuk egymást.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-13 20:40   
Egy normális emberi életet élhettem itt külföldön, soha sem bántam meg, hogy elmentem, más választásom nem volt.

1956 novemberében 18 éves koromban döntöttem, hogy megyek, nem láttam semmi más megoldást jövömre. Esztergályosnak mehettem volna tanulni, de egyetemre nem, családunk a kommunista rendszerre megbízhatatlan, társadalmi ellenség volt.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-13 00:31   
Ez igy nem jo, mert volt, akinek mennie kellett, es ezelött sok évvel. Én merem allitani, hogy több elöny volt, mint hátrány.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-12 19:49   
Előnyök, hátrányok, ha a(z) magyar ember külföldön él.

Hunor

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó