2018. május 28. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Los Angeles
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 seri77  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-02-10 20:38   
Sziasztok!

Magyarok társaságát keressük Los Angeles környékén, Costa Mesa, Huntington Beach és vonzáskörzete!
feketeseri_KUKAC_gmail.com

zamek  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-12-30 10:01   
Üdv, teljesen megállt itt az élet?

Szívesen beszélgetnék L.A.-i magyarokkal... írjatok mi a helyzet errefelé, rég nem olvastam már új dolgokat!

Krisztinahun  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-11-30 14:59   
Sziasztok! Él még ez a topic? Valaki innen Los Angelesben?

Gábris  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-05 18:06   
kösz.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-04 22:46   
Gabris,

az uzenetet a telefonszammal toroltem.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-04 22:20   
Negyed 2 delutan.

Gábris  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-04 21:52   
ok most már klappol!

hány az óra most el éj-ben?

Gábris  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-04 20:53   
hi,

egy los angelesben élö haverom után érdeklödöm. az internetes telefonkönyv ezzel a névvel kapcsolatban a következö számot köpte ki:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

de akárhányszor hívom mindig egy "a szám nem létezik, etc" szöveget kapom.

utána tudna nézni valamelyik helyi honfitársam, hogy létezik ez alatt a név alatt egy érvényes telefonszám.

thanxx.

demo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-30 04:57   
haho agmano!

Hol vagy? Kereslek de nem talalom melyik topikban irtad, hogy nem reg jottel los angelesbe, es baratokat keresel. En egy magyar lany vagyok, es 4 eve elek itt. Van e-mail cimed?

dezsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-29 12:49   
2004-06-26 23:13, olguska:

-
Sajna nem sikerült volt néhány orás kihagyás nem tudom miért, de most már jó a MON.
Itt már szerda van dél múlt most alszol, de ha szerda este 10 és 11 között ide tudsz jönni (akkor itt reggel 7-8) között van itt leszek! Addig is szia/ Dezsi

olguska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-26 23:13   
Itt vagy meg? Ha igen most kene mindkettonknek ramenni a chatre, akkor eloben tudnank beszelni.

olguska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-26 23:10   
forum,usa,los angeles

dezsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-26 23:03   
Irod hogy vagy hol???

dezsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-26 21:27   
Szia Olga!

Itt is szoktam lenni!

Dezsi

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-27 10:40   
Kedves Hunor,

meglepett azon a honlapon, hogy 3 magyar boltot ajánlanak, abbol kettö itt van lent nálunk ahol én is ujabban postán rendeltem (online kiválasztva), az Otto's és a Quickship! A harmadik az Illinoisi Bende.

Andrea

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-27 08:03   
2004-05-27 04:20, Dash 9:
-

Utana, majd irok egy kis elmenybeszamolot!

-

Kedves Gabor,

azt en is nagyon varom majd. Es ha van kerdesed az ottani magyar esemenyekkel, helyekkel kapcsolatosan, irjal az Andi altal ajanlott lap szerkesztojenek, hivatkozz a MONra, biztosan segit - jo baratom.

Udv,

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-27 06:05   
Kedves Gábor,

nagyon szivesen, habár ijedten olvastam mi minden bezárt közben, mint az a magyar üzlet is amiröl hallottam hogy egy kanadában élö ismerös is ott vette a Pick szalámit! Itt lent délen több magyar él, azért is van több magyar étterem és üzlet.

Üdv.: Andrea

Dash 9  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-27 04:20   
2004-05-26 06:08, andi_usa:
-
Udvozletem mindenkinek!

andi_usa

Koszonom a tippet! A kozeljovoben meglatogatjuk oktet, ahogy az idonk engedi!
Utana, majd irok egy kis elmenybeszamolot!

Udv, Sztrelko Gabor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 06:08   
2004-05-26 04:54, Dash 9:

http://sfkornyek.szabadsagharcos.org/etterem.html

Dash 9  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 04:54   
2004-01-19 02:00, pamut:

-
Koszonom szepen, mar meg is neztem. Most San Francisco-ban dolgozom, meg kb. 1 honapig. Esetleg tudna valaki segiteni, hogy van-e itt az obol kornyeken valahol magyar bolt, esetleg etterem?
Egyebkent eddig amerikabol ez a kornyek tetszik eddig a legjobban! Vegas sem volt rossz, csak mar a sok kovel kezdett elegem lenni. A gat es a Grand Kanyon gyonyoru! Vegas is kaprazatos az ejszaka!

Viszont Frisco es a kornyeke pazar!

A segitseget elore is koszonom!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-02 03:00   
Szia biri,

itt vagyok, miben segithetek?

Andrea

biri  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-02 02:22   
Sziasztok!

Nem tudom, hogy latogatja valaki ezt a forumot Los Angelesbol, de szivesen vennek egy kis biztatast,ugyanis Phoenix-bol szeretnek L.A.-be koltozni de nem nagyon ismerem arra a dorgest.

Koszonom.
Biri

pamut  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-19 02:00   
2004-01-08 18:09, Dash9:
...január 11-én utazom az államokba. Garanciális javításokat fogok végezni két kollegámmal Las Vegas-ban.

Szeretnék segítséget kérni, hogy mit érdemes megnézni a környéken (lehet távolabb is pl. San Fransisco). Engem különösen érdekel az amerikai vasút...

--------

Jajj de kar, hogy ezt az uzenetet kesve olvastam! Talan valahonnan benezel ide menet kozben is, ezert irom meg, hogy a Sacramento-i vasut muzeumot mindenkepp meg kell nezned!

http://www.csrmf.org/default.asp
http://www.csrmf.org/doc.asp?id=286

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-15 05:05   
Nem tudom honnan kapták ezek az email cimemet amire ezt kaptam, de ide is kopirozom hátha valakit érdekel:

http://lahungarians.com/calendar.htm
=========================================
Farsangi Benefit Bal a Los Angeles-i Magyar Haznal

2004. február 28.-án szombaton
este 6:30 órai kezdettel

Farsangi Benefit Bál

6:30-kor koktél, 7:30-tól vacsora

a Los Angeles-i Magyar Házban
1975 W. Washington Blvd. Los Angeles

Vacsora után,
Elõször a Magyar Ház színpadán:
Bob Hebert

majd
Slágercsokor világhírû dalokból a 60-as évektõl napjainkig
DJ Radóci Péter

Jelmezben megjelent vendégeink közül Bálkirályt és Bálkirálynõt választunk!

Tiszteletbeli fõvédnök:
Kerék-Bárczy Szabolcs Fõkonzul

Fõvédnök: $250 (2 vacsora, belépõvel)
Védnök: $175 (2 vacsora, belépõvel)
Pártoló: $75 (1 vacsora, belépõvel)
Belépõ: $45

Helyfoglalás: Joó Kati (818)780-7437
E-mail Info

ingyenes parkolás
========================================

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 00:01   
Ujabb tapasztalatok, elhatároztam, hogy csináltatok képeket a digital kamerával készült fotokrol. Láttam hogy a Longs Drugs 45 Centért csinálja ha rögtön kell, 29 Cent, ha 1 nap alatt lessz meg.

Férjem javasolta a WalMartot ami szintén van városkánkban, amit megnéztem online. 24 Cent 1 ora alatt, és fel lehet töltetni. Hát azt hittem, ha feltöltöm a képeket este, mehetek értük másnap! Nem ugy volt, ez is reklám becsapás! Ha kiküldik házhoz, többe kerül a szállitással, ha érte megyek az üzletbe kevesebbe, de csak kedd-csütürtök között mehetek érte az üzletbe, mert oda kell küldeniük! Na igy várhatok gondoltam, de majd csütörtökön megnézem és összahasonlitom a mai árakkal.

Ma hirdették a rádioban hogy a Walgreen is készit digital képeket, éppen oda akartam elmenni mert valaki ajánlotta nekem a Republican forumban. A rádio szerint 29 Cent s rögtön meg van. Ott helyben aztán kisült hogy 1 orás service, de a nö kedves volt s mondta, mivel csak 9 képet jelöltem meg 2 kamerábol járjak körbe, hamarabb megcsinálja nekem. Öszze akartam hasonlitani a 2 kamera minöségét. Bevásároltam hát addig és kb. 30 perc alatt kész volt. 9 képért fizettem $ 2.81-et amiben a California Tax is benne volt. Furcsa modon az Olympus képei szinben jobbak voltak ezzel a Fuji nyomtato géppel mint a Canoné. Majd meglátom milyenek lesznek a Walmart képei, hasonlokat csináltattam ott is.

Viszont abszolut meglepett milyen csodásak lettek a képek az Olympusbol amit férjem a thrift storeban vett és csak 1.3 megapixeles kamera! Jo ötlet is ez a modszer mert csak a memoryt kell vinni a gépböl, azt beteszi az ember, megjelöli melyik képet akarja (még igazgato is van, szinezés, kivágás stb. kész nagy menü) mekkorára csináltatni.

Most megyek a clubba uszni mert jo meleg van.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 19:42   
Picasso,

érdekes, gyerekkoromban láttam a Disney filmet "a sivatag él" (Die Wüste lebt)cimmel és felejthetetlen emlék maradt, de akkor nem gondoltam volna, hogy egyszer itt fogok élni. Férjem látta esö után a sivatagot s készitett sok diát akkor a sok elöbukkano virágrol, növényröl.

A Death Valley-röl én is láttam már sok filmet és szeretném egyszer én is megnézni. Sose gondoltam volna, hogy egyszer meg fogom unni a Disneyland-et viszont, annyit fuvaroztam oda lányunkat! Nekem kedvencem volt mindig az Universal Studio tura, és jobban szerettem a Knott's Berry Farmot (elfelejtettem emliteni a viaszfigura kiállito helyeket, mindkettöben voltam, az egyik Hollywoodban, a másik Buena Parkban a Knott's Berry Farmal szemben) mert nincs olyan tömeg mint Disneylandben. Viszont kellemes emlékeim vannak a német Europa Parkra, ami Knott's Berry Farm és Disneyland keveréke, s lányunk borzalmasan élvezte hogy ott nem kellett sorba állnia, hanem majdnem rögtön mehetett ujra!

Szerintem Kalifornia csoda világ, csak egy hibája van hogy hideg a tenger és erös az áramlat is! Mauinál viszont kellemes meleg, azt a kettöt kellene kombinálni.

Most kaptam emailt egy Oregoni Ebay eladotol, aki elnézést kért hogy eddig nem tudta feladni a vett árut de be vannak havazva és emiatt csak hétfön jut a postára. Itt meg én probálgattam a kocsimon a légkondicionálot! Persze van aki szereti a havat és a jeget, nekem egy életre elegem volt belöle amig Europában éltem!

picassojr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 18:38   
Látod amikről írtál Andi, ezek azok a helyek, aminek a neve nekünk (nekem) itt egyenlő az ezeregyéjszaka meséivel. Death valley-ről vagy Lake Tahoe csak Cooper könyveiből hallottam, a Maui-ról, Hawai-ról készült ismeretterjesztő filmekre pedig azt szoktam mondani, hogy számítógépgrafika.
Vagy eszembe jut a vicc az állatkertben sétát tevő székely bácsiról: meglátja a zsiráfot, nézi-nézi, és így szól: "ilyen állat márpedig nincs."

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 18:08   
Kedves Gábor,

nagyon szivesen és kellemes utakat!

Üdvözlettel, Andrea

Dash9  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 16:08   
Üdv mindenkinek!

Köszönöm szépen! Egyenlőre elég lesz ennyi is.

Ha sikerült mindenhová elmennünk, akkor majd kérek új címeket.

Üdv,
Gábor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-09 11:16   
Kedves dezsi,

nagyon szivesen, még sok minden jutott eszembe de több idö kellene mindent megnézni. Voltak nálam turisták, akik végigrohanták Kaliforniát 3 hét alatt s mentek utána haza pihenni!

Attol függ, kinek mi tetszik, nagyon szép a tengerparton felfelé a Big Sur, Carmel és Monterey környéke, érdekes a Death Valley, s csodás a Seqouia és King Canyon az öreg nagy fenyökkel. Természetesen San Francisco is csodaszép, ha éppen nincs köd. Sokan amiatt morogtak!

Német turistáim akik többször voltak, pl. azt mondták, jobban tetszett nekik a Grand Canyon repülövel vagy helikopterrel, (nem emlékszem) mint mikor autoval mentek Las Vegasbol mert persze többet láttak. Viszont a Disneylandben volt egy olyan attrakcio/vetités ahol ugy érezted Magad mintha helikopterben ülnél s vittek végig a Grand Canyonon, az felejthetetlen emlék maradt részemre.

Én eddig se a Grand Canyont nem láttam se a Death Valleyt. Nem voltam se a Salton Sea-nál, se a Mono Lake-nél de Lake Tahoe-t sem láttam eddig. Las Vegasban kétszer, San Franciscoban egyszer voltam. Kedvenceim tengerparton Laguna Beach, Carmel és Coronado/La Jolla (San Diego).

http://www.laguna-beach.ca.us/gallery.htm

http://www.westland.net/venice/index.html

http://www.missionsjc.com/

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó