2021. február 26. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Utazás
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 rabatazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-14 11:35   
Sziasztok,

barátom december 21. (csüt) du. indul Magyarországra Bécs, Bp érintésével, végállomás: Baja
Ha valaki szeretne csatlakozni hozzá, az alábbi címen jelentkezhet: Marcel Bruijn, marcelbruijn@gmail.com
Kellemes ünnepeket!

Rabata Zsanett

Vidam  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-03 07:45   
Sziasztok!
Tud valaki Brusszelben vagy kornyeken strandrol, furdorol?
Segitsegeteket elore is koszonom.
Vidam

Konor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-26 22:01   
Sziasztok!

Aprilis 15-18. kozotti idoszakban (mindegy melyik nap)szeretnek Pestre utazni Antwerpenbol, de esetleg Brusselbol is megoldhato lenne. Csak odautra keresek valakit, aki autoval megy haza ebben az idoszakban es esetleg lenne meg hely a szamomra. Benzinkoltsegbe termeszetesen beszallok. Jelentkezeseteket a konor76@yahoo.de mailcimre varom.
Koszonom, udv.: Nora

Sylviatje  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-11 17:30   
Szia!!!
én tudok neked segiteni, mi mindig wizzairrel megyünk, nagyon jo, nagyon szép, nagyon gyors!!!
Brüsszelböl eljutsz Charleroi-ba vonattal, kb 1 ora. Onnan pedig busszal kell menni a reptérre, ami kb 10 perces ut. A reptéren màr nem tévedsz el, elég kicsi.
A jegyfoglalàsrol. Menj a www.wizzair.com -ra, ott kattints a magyar zàszlora, és onnan egyszerüen lefoglalhatod a jegyet (dombornyomott visa vagy master carddal lehet); csak kövesd az utasitàsokat. A végén kapni fogsz egy kodot, ezt vagy fölirod egy lapra vagy kinyomtatod a visszaigazolàst (egyszerübb ha csak feljegyzed, nem kell a macera a nyomtatàssal. Ezt viszed magaddal a repcsitérre, és ez alapjàn àllitjàk majd ki a jegyedet. Egyszerü, nem? és olcso is.

üdv!!!
örülök hogy én is segithettem neked!!!

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-09 09:08   
oké, köszi

ConAir  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-08 21:23   
vedett,

En meg egyfolytaban keverem a QWERTYt az AZERTY-vel.
A Wizz honlapján elegge ertelmesen el van magyarazva, hogy juthatsz el a repterre a legegyszerubben. Annal jobbat en sem tudok. A vonatot meg ismerheted, hetkoznap rengeteg, hetvegen nulla.
A wizzel kapcsolatban csak annyit meg, hogy naluk sincs papiralapu jegy, szoval javaslom: net+hitelkartya. Ez egyben a legolcsobb tortenet...

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-07 20:14   
sziasztok,

képzeljétek van magyar billentyűzetem!tudom,hogy egyébként is lehet magyar betűket használni de nekem mindig olyan macerás volt váltogatni mert é a hollandon volt de í-t például seholsem találtam, na jó a témára térek:
ha belgiumban szeretnék wizzair jegyet váltani akkor azt tényleg csak telefonon vagy interneten keresztül fizetve tudom megtenni vagy van más megoldás is, a weboldalukon nem találtam belga irodát.
a másik hogy milyen a vonat csatlakozás charleroiból? úgy értem milyen messze van a reptértől a vonat és milyen a tömegközlekedés a kettő között?múltkor amikor sztrájkoltak a vasutasok (amit nem jelentettek be előre ezért én személy szerint emberrablásnak mínősitem az esetet)ott ragadtam a brüsszeli délibe és a peronon pletyóztam egy öreglánnyal aki a fia esküvőjére utazott éppen carcassonne-ba, és charleroiba ment a reptérre vonattal, jobban mondva csak ment volna ha őt is el nem rabolja az nmbs,persze elfelejtettem megkérdezni hogy mivel megy az állomásról a reptérre, de nem lehet nehéz mert a néni elég öreg volt és már lassan mozgott.
kössz az infót,
vedett
öüóőúáűéí

fyuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-05 10:39   
Szia Ati!

Kosz a gyors valaszt! Ha az atomeromunel is zarora lesz a jovo het masodik feleben, akkor lehet hogy elfogadnam ajanlatod es veled tartanek. Meg jelentkezem addig.
udv
Sanyi

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-04 22:01   
ok lehetseges hogy 10. en este indulok magyarba meg nem biztos ha akarsz johetsz velem vasarnap este itt vagyok ujbol. egyebkent unnep lesz a 11. itt

fyuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-03 10:49   
Szia Ati!

MEgérkeztem és egyelőre a kezdeti papirmunkák intézésénél tartok.Ha végeztem akkor hivlak telefonon és megbeszélhetnénk valami találkozót Molban.

Sanyi

fyuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-03 10:46   
Sziasztok,

Két napja érkeztem Mol városa mellé, az atomerőműhöz, ösztöndijjal, kutatni.A szállásom is itt található(Boeretang)és március végéig leszek itt.Ha van vmi magyar szervezesu program, ami erdekelhet egy hozzam hasonlo huszonéves sracot, akkor irjatok.Hétközben szigoruan munka van, de a hétvégéim szabadok.

üdv. mindenkinek
Sanyi

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 15:18   
ati
nem helyi járaton buszsoför, hanem külföldre visz utasokat, sokszor van Amsterdamban is, de Magyarországra is jár. Volt ott egy haverja is, kamionos -ez a Tibi is az volt régebben, de Sanyi elvált, és újra megnösült Magyarországon, most itt csak 1-1 napot van.
Azért még keresheted öket

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 14:41   
jo otlet poesje de ha lesz idom beugrok mert ott megyekel a garazs elott mindennap
udv: attila

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 13:34   
Molban van magyar, egy buszsoför, de tudtom szerint nem netezik, lehet, hogy vannak többen is, ha jelentkezik, majd rákérdezek
üdv

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-20 21:58   
hello!
nezkorbe a wizzair honlapon ott rajta van hogy a repterrol hogy tudsz eljutni barhova nem brusselbe szalle a repulo hanem carloi ba onnan eleg bonyolult en magamse tudom hogy hogy de ott felvilagositanak ott franciaul beszelnek itt flamandul de itt mindenki beszeli a franciat is ha muszaly itt a tel szamom: 0476281514 belgiumbol igy kell hivni hagyj uzenetet vagy este 9 utan hivj

fyuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-20 08:57   
Helo,

Kössz az infókat!A wizzairnál már oda-visza lefoglaltam a jegyet, és akkor ezek szerint Brüsszelből sem gond Mol-ba átjutni.A kiutazás előtt még úgyis jelentkezem és akkor megbeszélhetünk találkozót a városban.(November 2.-án érkezem Mol.-ba.).A francia vagy a flamand nyelv tanulását erőltessem?

üdv.
Sanyi

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-17 22:29   
helo!
Mol egy kis varos az atomeromutol kb. 10 km re van, van vasutallomasa ahonnan Antverpenbe es Hasseltba tudsz menni vonattal,de a busz kozlekedes is nagyon jo, sok a török, az emberek baratsagosak,magyar tudomasom szerint nincs,
olcso bolt a lidel, a varos szelen van a centrumtol kb 10 percre(gyalog)megbeszelhetjuk hogy talalkozunk valahol es megmutatom,en mindennap ott megyek keresztul igaz reggel koran es este 8 korul, Leopoldsburg iranyaba. magyarbol jonni ide repulovel a legolcsob most www.wizzair.com Mol- tol a repter messze van de tudomasom szerint 10 euro a repteren a jegy ami egy napig ervegyes es oda meszvele belgiumba ahova akarsz.
udv: Attila

fyuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-17 09:29   
Szia Attila,

Tudnál írni pár sort erről a Mol nevű helyről, hogy tudjam mire számítsak ott? Én egyébként egy atomerőmű közvetlen szomszédságában levő kutatóintézetben fogok dolgozni, de érdekelne hogy milyen a környék, az emberek...
előre is köszönöm

üdv.
Sanyi

fyuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-17 09:24   
2004-09-16 23:22, ati055:
-
2004-09-13 13:45, fyuka:
-

szia! igen itt vagyok mol-tol 10 kmre. rajtam kivul a kozelbe nem hiszem hogy lennenek. Antverpenbe vannak fiatal magyarok ha itt ezelodsz lejjebb tel.szamot is talalsz, udv: Attila
-

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-16 23:22   
2004-09-13 13:45, fyuka:
-

szia! igen itt vagyok mol-tol 10 kmre. rajtam kivul a kozelbe nem hiszem hogy lennenek. Antverpenbe vannak fiatal magyarok ha itt ezelodsz lejjebb tel.szamot is talalsz, udv: Attila

fyuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-13 13:45   
Sziasztok!

Ösztöndíjjal megyek 5 novembertől hónapra egy Mol nevű, Antwerpenhez közeli kisvárosba. Van magyar arrafelé?Fő az össztartás.

üdv.
Fyu

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-02 11:31   
Szarnyacska uzenete:

Sziasztok!

Ösztöndíjasként hamarosan Gentbe megyek, egyenlőre nincs szállásom. Ha valaki tud valami jó szállást akár belga családnál akár magyarnál, esetleg kiadó albérletet kérem segítsetek. No és minden hasznos és haszontalan infónak örülök.
Szeretettel: szarnyacska

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-18 10:06   
Tudjàtok e hogy julius 15töl uj repülöjàrat indul Budapestre a Charleroi-i repülötérröl???? Ràadàsul ha elég hamar foglalsz helyet màr 20Eurotol (plusz taxe még olyan 20 körül!) màr kaphatsz jegyet. O Ennyi pénzért nem érdemes auto volàn mögé ülni.
www.wizzair.com
Remélem sokatoknak örömet szereztem ezzel a hirrel!
Cuni

Árpa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-31 12:08   
Magyarországról szeretnék Freiburgba menni. Hogyha valameddig el tudnék menni az is jó lenne.Jún.2-től
Benzinbe beszállok.0630/518-7828

Kaktusz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-17 13:17   
Kedves Autoval utazo!

Jun 1-ère keresek autot, Magyaro-rol-Belgiumba, 2 fo rèszere. Ktg-ekbe beszàllunk.
Ne hagyd ki a lehetosèget, hogy megismerhess minket! Jelentkezz emailben!
Koszonettel N. Viràg

Kaktusz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-02 19:44   
Autot keresek màj. végére!

Keresek valakit, aki autoval megy haza,
és utitàrsat keres. Màjus 20-28 kozott mennék, kérlek keress, ha van helyed!
Mobilomon elobb elérsz: 0494-414183. Koszi, Kaktusz

onopordum  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-29 11:07   
sziasztok!
Brusszelbol (Vilvoordebol, Belgiumbol) szeretnek Berlinbe (Nemetorszagba) menni aprilis 02-an vagy 03-an.
benzinkoltsegbe beszallok
Detti - onop02@mailbox.hu

Melody  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-25 11:20   
2004-03-23 12:39, Szaller Lorànt:
-

Szia,
Veled tartanék 5-én. Kérlek jelezd itt vagy emailben a részleteket (mennyivel kell beszállni az utiköltségbe, hányan megyünk, pontosan honnan és mikor indulunk, stb)
Köszönettel:
N.M.
Nemeth2@hotmail.com

nemeth gabor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-24 14:23   
2003-05-07 20:33, Melody:
-

M. szio nemeth -2.mi is ugy majusra
terveztuk az indulast,de vajon ket hetre
tervezted es ha igen mar most magbeszlhtnenk.

Szaller Lorànt  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-23 12:39   
Sziasztok,

Brusszelböl indulok kocsival Bp-re aprilis 5-én,van még hely 2 személynek + csomag.
Kb 16 àn jönnék visza.

Idöben jellenkezetek!
Laurent.

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó