2022. augusztus 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kanada >> Magyarok Vancouverben
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-15 11:06   
2004-08-15 07:43, klari:
-

Kedves Klari, Edit!

Kepek kapcsan mar valaszoltam az edmontoni magyarok topikban, megadtam a temanak megfelelo linket, ahol van link, lehet kerdezni, gyakorolni, stb.

Talalkozok kapcsan - ime, a szemelyes talalkozasok c. topik:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=302&forum=29&269

A Nemetorszag temakor alatt latom, szinten lesznek helyi talalkozasok, es szerintem itt Kanada alatt is osszejohet idovel - amihez elore szurkolok.

Udv,

Hunor

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-15 07:43   
2004-08-15 04:17, Gabor Edit:

-abban az idoben segitettunk egy olyan kis klub szeru kavezot csinalni -

-----

Itt is voltak jó internetes bulik, de ahogy látom lassan kihalnak. Nem lennénk magyarok, ha nem veszekednénk.

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-15 04:17   
2004-08-14 04:45, klari:

-

Egyszeruen nem talalom hogy hol lehet ide ebbe a forumba kepet felrakni?
Es ahogy itt keresgelek, lattam a regebbi beirasokat is, es csak akarom mondani Klarikam, hogy latod mennyire sajnalom hogy nem talalkoztunk elobb, mert hat pontosan egy olyan klubot alakitottunk, mint amire Te is olyan regen vagytal!
A Kefe ahogy irta volt is nalunk!
Meg amikor Vancouverben laktunk abban az idoben segitettunk egy olyan kis klub szeru kavezot csinalni egy masik kedves kis ismerosunknek, de sajnos ahogy mi kitettuk a labunkat, abban a pillanatban meg is szunk az egesz! pedig milyen jo volt!
Na mindegy majd csinalunk egy masikat!
Mert ami kesik az nem mulik!
Edit.

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-14 04:45   
"2004-08-13 18:34, Gabor Edit:
elmentunk a vilaghires Mallba.
Es csinaltunk fenykepeket is, es most majd mindjart korulnezek hogy hova lehetne feltenni"

Jaj de jó! Várom, hogy feltegyed.

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-13 18:34   
2004-08-12 06:13, klari:
-

Szoval a multkor hogy egy kicsit ismerkedjunk a varossal, es hogy gyorsabban teljen az ido! (ami egyebkent ugyis rohan)
elmentunk a vilaghires Mallba.
Es csinaltunk fenykepeket is, es most majd mindjart korulnezek hogy hova lehetne feltenni hogy lathassad Klarikam
Mert talan a medence szo nem is illik ra annyira, mintha azt mondanad egy valosagos tengerpart!(befedve)
Szoval tok jo!
De azert nem annyira csabito hogy ne menjunk vissza majd ha lehet Vancouverbe.

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-12 06:13   
Szia Edit!
Egy kicsit irigyellek, hogy Edmontonban vagy. Hallottam, hogy van ott egy hatalmas vásárlóközpont ahol még úszómedence is van. Vancouvertől Calgary-ig már voltam átutazóban de a Prairie tartományokhoz még nem volt szerencsém. Ki tudja, még egyszer eljöhetek a finom kis süteményekért.

Különben én is írtam könyveket, illetve sztorikat az utazásaimról, de főleg csak a magam részére.

Milyen Edmontonban élni? Vannak magyarok?

Az iskola téma nem egy könnyű dolog. Igaz, hogy felnőtteket tanítani könyebb mivel általában érdekli őket a téma ha már pénzt és időt fektettek bele. Gyerekekkel nekem kissé nehezebb dolgom van.
Egy "Pozitívan szelektált életvitel" című tanfolyam itt is elkelne. Elszegődhetek hozzád segédtanárnak. Küldheted a meghívólevelt.

Ugye voltál már Torontóban. Úgy rémlik mintha itt lettél volna egy Canadahun bulin amikor én nem tudtam részt venni. Sebaj, ami késik nem múlik. Szólj, ha megint erre jársz.

Üdv,
Klári

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-11 16:43   
Klarikam!
Akkor bocsanat ha osszetevesztettelek volna, de semmi baj, akkor legkozelebb nalunk eszunk olyan finom kis sutiket,a teraszon.
Egyebkent mindenhol fel van egy kicsit foedulva a vilag, mert itt fenn Edmontonban is sokkal tobbet esett az eso iden, mint amennyit szokott.(mondjak a regiek)
Koszonom hogy elolvastad a konyvemet! Hatarozottan haladok az angol nyelvu kiadas fele, habar mindenki koveteli tolem a folytatast, de a csattano az ugyis az lesz, ha a kovetkezo tavaszon kiderul mennunk kell e vagy sem?
Tudod a tortenetet tiz evvel ezelott felyeztem be, es az azota leelt tiz ev is annyi de annyi elmenyt adott, plussz es minusz elojeleset, hogy muszaly megirnom, hatha lehet valami keveset is okulni az en karomon.
Mr torom is a fejem hogy talan kellene inditani egy iskolat, felnotteknek:"Pozitivan szelektalt eletvitel" cimmel?
Mit gondolsz?
Es akkor minden tanitvany mosolyogna, es boldogan elne amig meg nem halna???Mint a meseben!
puszi Edit

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-11 15:14   
2004-08-10 23:54, Gabor Edit:
-

Volt egy pár meleg napunk, de az idén több az eső mint nem. Igaz, hogy júniusban Európában voltam, bár akkor ott sem volt túl meleg.

Azt hiszem megtévesztettél valaki mással. Ha jól emlékszem, láttam egy másik Klári nevet nagy K betűvel. Én ritkán jelentkezem, de rendszeres olvasó vagyok és ismerlek a a könyveden keresztül. Szerintem egyszer be is írtam a vendégkönyvedbe.

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-10 23:54   
2004-08-10 14:43, klari:
-

Klarikam!

Ott nem volt nyar?
Dehiszen meg itt is elerte a homero a +30 fokokat!
En nehezen birom a meleget!
De semmi baj! Majd eszunk meg olyan finom sutit amit Te csinaltal es tettel olyan kis fekete gyumolcsot melle! Emlekszel?

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-10 14:43   
2004-08-09 22:59, Gabor Edit:
-
De telen sem fogunk unatkozni! mar kitalaltam egy csomo nagyon jo kis programot. Mint peldaul:Holapatolas, hogolyozas,hoember epites, hoszobraszat,
es egyszeruen csak nezzuk majd ahogy esik a ho!-Jaj de jo!
-

Na ne fessd az ördögöt a falra. Még jóformán nyarunk sem volt. Legalább is itt Torontóban annyi eső volt, hogy Vancouverban képzeltem magam.

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 22:59   
Anita! Dora!
de aranyosak vagytok hogy maris gyorsan reagaltatok!
Ez azert sok erot ad nekunk, hogy azert meg ha neha ugy tunik is, azert nem vagyunk egyedul.
Nagyon koszonom lanyok! Azt szoktam mondani:kicsit megnovok meghalalom, de talan mar nem is kell addig varni.
Szoval ha sikerul es visszamehetunk akkor ugyis megcsinalom azt a jo kis klubot amire mar olyan regen vagyom, es akkor lesz egy hely legalabb ahol a kulonbozo torteneteinket el tudjuk meselni egymasnak szemelyesen is!
De jo is lessz!!!!!
Most mar addig nem veszek el.
a mai musor:parkoloaszfalt javitas!
Nem mi csinaljuk, mi csak elszenvedjuk.
Reggel 8kor beallt a gep az ablak ala, es beindult!
Most ebedszunet van kulonben akkora zaj lenne hogy meg igy levelen keresztul is hallani lehetne!
Amugy is a regi Edmontoniak azt meselik, hogy itt ket evszak van osszesen. megpedig a TEL, es a masik AMIKOR AZ UTAT JAVITJAK!
Szoval ma a masodik van.
De telen sem fogunk unatkozni! mar kitalaltam egy csomo nagyon jo kis programot. Mint peldaul:Holapatolas, hogolyozas,hoember epites, hoszobraszat,
es egyszeruen csak nezzuk majd ahogy esik a ho!-Jaj de jo!

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 21:21   

Edit, latom, egy idoben irtunk ide be, mert kozben megjelent a masodik uzid, amiben maris akartok visszakoltozni ide. Az jo. Vancouver megiscsak szebb, jobb, mint Edmonton.
Udv. Anita

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 21:17   
2004-08-08 21:08, Gabor Edit:
-

Te jo Eg! Innen elmenni Edmontonba.
Es Ti, Edit, hogyan erzitek magatokat az uj helyen? Mert itt szep, am, a tavasz volgyeben.

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 21:15   
2004-02-08 11:15, Kefe:
-

Kedves Kefe!
csak mielott elfelejtenem, nem vorosbor volt a poharban, hanem az a szensavas udito
ami a megtevesztesig hasonlit szinileg a vorosborhoz, de miutan mi is abszolut antialkoholistak vagyunk, igy eszunkbe sem jutott a bor.Miutan tudom hogy mindenki magabol indul ki.
Szoval tanulsag:ha legkozelebb kinallak, nyugodtan elfogadhatod!
puszi Edit.
Es ez most szinte egy igeret,ami nem fenyegetes, hanem biztatas!- mert hogy kinalni foglak, abban szinte biztos vagyok,
mert szeretnenk maradni Canadaban es visszakoltozkodni Vancouverbe!

Dobran  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 21:15   
Szia Edit, már többször keresztezték az útjaink egymást, én Torontóban élek, de az életedet mindig valami miatt nyomon követtem.
Talán,mert olvastam a könyvedet.
Légy üdv,ismét köreinkben.
Dóra, a dumcsiról.

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 21:08   
Szoval eloszor is bocsanat hogy ilyen sokaig nem birtam jelentkezni, mindenkitol aki keresett elnezest kerek!
A tortenet diohejjban(ha tudok en egyaltalan ugy beszelni) szoval koltozkodtunk (termeszetesen) tobbszor is azota amiota ide a forumra be be nezegettem,
es ugyan meg itt vagyunk Canadaban de Vancouvertol egy 1300kilometerrel feljebb, Edmontonban.
Ugyhogy akkor szerbusztok Kefe, es mindenki mas is UJRA!
Meseljetek valamit? Hogy zajlik az elet odalent a tavasz volgyeben amiota eljottunk?

Magdolna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-06 04:57   
Mary,
Megvan Patak Gyorgy, Quebecben el, beszeltem vele telefonon. Ha kell a cime es telefonszama, adj meg nekem egy privat e-mail cimet, magdolna@shaw.ca.
Magdi

Maryll  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-06 02:37   
Keresünk egy Patak György nevü vegyészt, aki kb. 68-69 éves, a budapesti veghyészeti középiskolában 1954-ben érettségizett. 1956-ban jött el M-o-ról valahova Kanadába és az olajiparban, petroleum engineering (?) helyezkedett el, olajfinomitónál. Tud valaki róla? Osztálytársai keresik, mert 2004 május második felében érettségi találkozó lesz Budapesten. Bármilyen információnak nagyon örülnénl. Köszönettel! Maryll

Kefe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-08 11:15   
Kedves Edit

Nem is tudom mivel kezdjem. Gondolom mar neked is beugrott a forumon megjelent valaszombol, hogy hol is lathattal engem. Valoban majdnem egymas mellett alltunk a kavezodban, sot meg is kinaltal a talcarol ha jol emlekszem teliszalamis szendviccsel, meg valami fank felevel es valami piros szeru innivaloval, amelynek poharba ontott mennyisegebol es illatabol ugy gondoltam, hogy vorosbor lehet az a folyadek, amit szerenysegem okan fogva nem mertem elfogadni. Ha valoban voros bor lett volna az, akkor azt azert se fogadtam volna el, mert abszcinens vagyok, most mar 13 eve. (13 evvel ezelott is csak azert kellett megszakitanom egy rovid idore a korabbi abszcineitasomat, mert akkor egy kek turazo tarsasaggal mentunk eppen egy borospince mellett, es estere szerettek volna egy kis "itokat" venni a jo gazdatol. A gazda meg annyira jo volt, hogy nem volt hajlando egy cseppet sem eladni, viszont koccinthattunk vele amennyi jolesett. Igy valakinek allandoan koccintani kellett, amig egy-egy pohar tartalma be-be csurran a kulacsba. A baj csak az volt, hogy sok kulacsot kellet megtolteni, en meg nem birtam kozbe annyira a pohar emelgeteset. Igaz utana meg a sajat labamon jutottam el a taborhelyeig es meg arra is emlekszem, hogy valami satrat allitottam fel, de arra mar nem emlekszem, hogy hogyan. Mindenestre utolag azt mondtak, hogy aznap ejjel mokasabb voltam, mint egyebkent szoktam.) A szerenysegem masik oka meg az, hogy az alakomnak sem valna hasznara az oly keso orai nasi. Szoval akkor egymas mellett alltunk es csak eppen nem mutatkoztam be, pedig az ember sosem tudja, hogy az elet a kovetkezo pillanatban eppen kivel fogja majd osszehozni. Talan az lenne a legidealisabb, ha mindenkinek bemutatkoznek, valamikor jol johet az eletben.

A lenyeg, hogy weboldaladat mar korabbrol ismertem es a kep rogton beugrott, amikor meglattam, hogy ezt mar lattam valaha. Azt nem tudtam mikor, de megneztem a belepesed datumat es tudtam, hogy biztos egy masik oldalrol jutottam el ide korabban. Aztan vegigneztem a korabban is latogatott oldalakat es rajottem, hogy a canadahun oldalan talatam a linket. Akkor csak belekezdtem az olvasasba, de nehany sor utan csak azt mondtam magamba:"Kefe, ha egyszer lesz idod, el kell majd olvasnod". Aztan most masdoszor is idevetett a sors, igy most mar el kellett olvasnom. Hajnali 2 ora van errefele es aludni kene, de nem birtam abbahagyni. Valahogy en is ugy voltam vele, ahogy sokan vagyunk egy-egy Moldova konyvvel. Nem birjuk abbahagyni az olvasast es meg vallajuk a munkahelyi lebukast is. Nagyon erdekes az eletutad es irigyellek is erte meg nem is. Egy biztos, uzleti partnernek nem biztos, hogy a legjobb lennel a szerencsedet illetoen. Viszont en nagyon tisztelem amit vegig csinaltal es csak felnezni tudok rad.

Kefe

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-07 12:06   
Kedves Edit!

Udv a MONon! Kellemes beszelgetest kivanok, es ha van kedved, kapcsolodj be mas topikokba is. A honlapodba en is beleolvastam, tetszett. Es kerlek meselj arrol is, milyen a szervezett, vagy nem szervezett magyar elet Vancouverben... Annita, Kefe, Magdi, Ti is.

Udv,

Hunor

Magdolna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-07 03:26   
Anita, szeretnek veled par sort valtani,
en vagyok ennek a "topic"-nak az inditoja, itt elek Vancouver kozeleben.
Cimem magdolna@shaw.ca Irjal par sort legy szives, olvasgatom, amit az Edittel irogattok egymasnak.
Edit, latom atvetted a lapom iranyitasat!!!:-)))Egye fene...)))))

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-07 02:59   
2004-02-06 16:48, Gabor Edit:
-
Es meg azt mondd meg nekem legyszives nem hozzad jarok be kenyerert?

Kedves Edit,

Barcsak hozzam jarhatnal be kenyerert, mert az azt is jelenthetne, hogy az vagyok, ami nem.
Sajnos, mar nem vagyok aktiv elore mozditoja a tarsadalomnak. Koromnal fogva, es egeszsegi allapotom altal korlatozva, eletem aktivitasa leszukulni latszik. Nap mint nap vehetem eszre a hanyatlast, sajnos. Talan a tavasz/nyar hoz majd ujabb kis remenyseget. Ki tudja?
Viszont, imadok olvasni, es ez jo. Nagyon jo.

Udv. Anita

Kefe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-06 22:07   
Szia Edit

En meg uj vagyok a Dajka szinhaz tarsasagaban, valahogy ugy is mondhatnam, hogy benne is vagyok meg nem is. Sosem kerdeztek meg, hogy akarok-e tag lenni vagy nem, csak mindig eppen valaki “megtalalt”. En meg sosem mondtam nemet a felkeresre, eddig. Engem altalaban a hangositasra es a vilagitas kezelesere szoktak megkerni, ugy hogy ha az eloadassal kapcsolatos rossz kritikak szuletnek, az csak miattam van. Bar a mostani eloadas a harmadik, amelyben reszt vettem (Legy jo mindhalalig, Furcsa par, A csunya lany), de meg van fejlodni valom a technika teruleten.
Helyszinre a “talk show”-hoz lenne otletem, de az valoszinuleg nem mindenkinek felelne meg (helyi politika), es eppen ezert nem is mondtam az Andrasnak. Azt viszont mar emlitettem neki, hogy ki lehetne esetleg egy kovetkezo beszelgetoalany, akit erdemes volna a vancouveri tarsasagnak megismerni. Valoszinuleg sokan nem ismerik erre fele ot, pedig egy nagyon jo magyarorszagi zeneszrol van szo. Nekem, a gitar tanarom. Amugy en orulnek ha lenne folytatas, mert szeretnek masokat is jobban megismerni, akik valamivel tobbet tudnak azon a teruleten, ami a szakmajuk. Erdekes volt megismerni azt a ket szemelyt is akik eddig foszereploi voltak ennek a “talk shownak”. Bar oszinten megvallva, en mind a ket alkalommal majdnem csak a vegere ertem oda es igy a hatterben maradtam a “sotetben”, ugy mint a szinhaznal is. Csak a szinhaz eseteben elottem volt a villanykapcsolo.

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-06 16:48   
Szia Anita!
De aranyos vagy hogy felmentel a web oldalamra! Es koszonom a kellemes kritikat:
miszerint egeszen jo a kis tortenet(az eddigi)! Mert hogy folytatni fogom az mar egeszen biztos! Hiszen az egesz elet egy elmeny anyag gyujtes? Igaz?
Es meg azt mondd meg nekem legyszives nem hozzad jarok be kenyerert?
Latod milyen jo kicsi a vilag?
Szia Edit

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-06 16:44   
Szia Fefe!
Na most akkor aztan torhetem a fejemet hogy ki is vagy Te?
Mert akkor ezek szerint egeszen jol ismerhetjuk egymast? Vagy nem?
Miutan azon a ketszeri alkalommal rendezett Balla Andras fele "beszelgetesen" Mi voltunk a hazigazdak?
Na??? emlekszel?A kavezoban?aki belul allt a pultban?Az vagyok en! Es Te?
Es ha mar ilyen jol osszejottunk en voltam a mostani ket eloadason az aki a konyves asztalnal arulta a konyveket? Lattal? Remelem igen!?
Es ha mar ugyis "szomszedok" vagyunk:irom az email cimemet is:gaboregi@hotmail.com
szia Edit.
Es most keresunk egyebkent egy masik megfelelo helyet a kis "kamara" szinhazi eloadasoknak! Hatha van valami jo otleted?
szia Edit.

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-06 07:02   

Kedves Edit,

A honlapodon voltam, es az irasod nagyon olvastatta magat.

Udv. Anita

Kefe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-04 17:31   
Szia Edit

Nem egeszen tudom melyik "kamara" szinhazi eloadasra gondolsz, de van egy tippem. Te a Balla Andras fele "talk show"-rol beszelsz, ami a Burnaby Village-ben volt ket alkalommal (valamikor oktoberben es novemberben). Ha tevednek, akkor nem egeszen tudom mirol van szo.
Amugy ha a szinhaz szot hoztad fel, erdemes megemliteni, hogy az elmult ket het vegen volt a Dajka szinhaznak az eloadasa a magyar Hazban. Egy Vadnai darab volt eloadva, aminek a cime "A csunya lany".

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-04 05:24   
Szerbusz kefe, es szerbusz Magdikam!
Ugye ismerjuk mar egymast?
Ugye tudjuk hogy elindult vegre egy kissebb Magyar Klubszeru kulturalis elet is?
Te tudod Kefe? es Te is tudod Magdi!
Most ugyan egy rovid kis idore nincs helyzegunk, de az elmult negy honapban ket eloadasa is volt a "kamara"szinhaznak!
Remelem voltatok rajta?
kerek valaszokat, es akiket ez valoban erdekel azonnal szolok a kovetkezo alkalomrol!
sziasztok Edit

szigyu1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-10 11:38   
Keresem Benkő Gézánét (Szöcsit) Victoriából.
Küld el E-mail cimedet.
Üdv. Gyula.
Magyarország.
szigyu1@freemail.hu

stevenkas  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-27 11:19   
Talan husz eve is van mar, ha nem tobb a vancouveri Tarogatoba irtam sorozatosan "Miska Bacsi megmagyarazza" cimmel. Az alabbi rovid iras az akkori szethuzast ilusztralta, latom semmi sem valtozott.Ugy latom semmi sem valtozott. Nehany "miska bacsi" van meg a Honlapomon.
http://stevenkas.homestead.com
Majd én megmagyarázom neked Öcsém, mert látom, hogy fel nem foghatod azzal a nagy művelt eszeddel... Ez úgy van, mint mikor az én Édesanyám, az Isten nyugosztalja – kenyér- sütéskor a vakarékból kiscipót sütött, nekem meg Sándor bátyámnak. Pöttöm gyerekek voltunk, emlékszem, igen csak örültünk a sajátnak. Nyáridőben, reggelente, ha jó idő volt, kihajtottam Sütő szomszéd malacait az éraljára legelni... Az volt nekem az első igazi állásom... Édesanyám betette a kiscipót az iskolás tarisznyába, aztán mentem, bajlódtam a disznókkal, mert szanaszét futottak, amerre az édes eper terült a fák alatt. Volt nekem egy kis bugylibicskám s mikor aztán a malacok nekiláttak, jómagam is leültem früstökölni. Három felé vágtam a kiscipót, egyik volt a kenyér, a másik a szalonna a harmadik meg a hagyma. Mint ahogy az Édesapámtól láttam, gyakoroltam egy kézben tartani mind a hármat, emberesen... mondom én neked Öcsém, ha egy kicsinység becsuktam a szemem, bizisten éreztem a füstölt szalonna ízét a számban. Olyan volt az, mint az igazi. Szegény Édesanyám meghalt huszonnégyben, nem sütött azóta nekem kiscipót senki...
- Igyál még egy pohárral Öcsém, segít tisztán látni. - Isten, Isten... azt kérdezted az előbb, hogy minek nekünk még egy magyar egyesület? Hát olyan az nekem, mint az Édesanyám kiscipója...
Csak az enyém senki másé... Én vagyok az elnök, Balázs Jani komám meg a pénztáros. Úgy is mindig a pénzről beszél, talán mert sose volt neki... az az ő kiscipója. Ne hánytorgasd Te azt fel nekem, hogy még egy magyar egyesület, még egy magyar egyesület... Jó magyar szokás ez fiam. Van jegyzőkönyvünk, meg pecsétünk, a Weiss úr csinálta a Men sztritten négyötvenért. Gyűlésezünk minden héten a komával, aztán megtárgyaljuk a magyar ügyet... Nem széthúzás ez Öcsém, hanem.. hát kiscipó. Így tán megérted. Kifogytunk már a nevekből, oszt csak úgy hívjuk, hogy a vankuveri Mégegy Magyar Egyesület... kenyér, füstölt szalonna, hagyma meg minden más...

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó