2022. augusztus 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kanada >> Magyarok Vancouverben
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
 klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-01 17:24   
Nagy érdeklődéssel olvastam a Magyar Házzal kapcsolatos problémákat Vancouverben. Itt Torontóban is hasonló a helyzet. Én is az őszi választásoktól várom a megváltást, de talán túl optimista vagyok. Különben én a régi gárdához tartozok, de nekem is az a véleményem, hogy ha nem hozzuk be a fiatalokat akkor hamarosan bezárhassuk az ajtókat.
Sok szerencsét a klubhoz, de ne adjátok fel a Magyar Ház felfrissítését.

Kefe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-05-14 05:00   
Mi Burnabyben lakunk meg, de hamarosan elkoltozunk egy cityvel kintebb. Reszben a Magyar Hazra gondolok, mert hat elsosorban ez lenne a hivatasa, ezert hoztak letre annak idejen, de azzal is tisztaban vagyok, hogy ma ez meg nagyon nehezkes ott. Viszont optimistan bizom benne, hogy elobb utobb lesz valami elmozdulas. Az idei kozgyulesen valasztottak be a vezetosegbe olyan fiatalokat, akiknek szinten az a celjuk, hogy kulturalis elet legyen itt. En ismerek nehany ilyen erdeklodesu embert is, akiket reszben a reformatus templomban ismertem meg, reszben egy-ket magyar rendezvenyen. Pld a Dajka szinhaz eloadasan. Tudom, hogy vannak a katolikusban is hasonlo gondolkodasu, kulturara "ehes" magyarok, de ok is inkabb "kulon vannak". Ami az ajanlatodat illeti, hogy a lakasodon is lehetne talalkozokat rendezni, nagyon kedves. Lehet, hogy ez egy jo kezdesi pont lenne, es mukodni fog rovid tavon, de hosszabb tavon szerintem ezt "intezmenyesiteni" kell. Majd privatba is irok neked, legalabb is a cimemet es a telefonszamomat el fogom kuldeni, hogy folytassuk ezt a temat es ne maradjon abba. Orulok neki, hogy felhoztad ezt a temat ezen a forumon

Magdolna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-05-14 04:23   
Szia Kefe! Koszonom a valaszt. Mire hivatkozol? A Magyar Hazra a Kingsway-en, mert oda nagyon ritkan jarok, nem vonz!!!!! Sajnos...Vagy esetleg van egy masik klub, amit nem ismerek? Ird meg nekem legyszives. Kulonben az en elkepzelesem egy tarsaskor lenne, mondjuk havonta vagy kethetente osszejonnenk egymas otthonaban, en pl. Richmondban elek es szivesen felajanlom a lakasom osszejovetelekre. Szeretnek egy szinvonalas, igenyesebb tarsasagot osszehozni. Mit szolsz hozza?
Magdi

Kefe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-05-14 02:42   
Szia Magdi

En is itt elek Vancouverben es engem is, minket is erdekelne a tema, de azt nem ertem miert kellene egy ujat letrehozni, es miert nem a meglevot alakitani. Szivesen irnek a megadott cimedre is, de ugy gondolom, hogy egy ujabb tarsasag alakitasa, csak megint aprozna az itt elo magyarsagot. Ezert szerintem jobb ez a nyilvanos forum, ahol esetleg tobb embert is lehetne "megmozditani" az ugy erdekeben.

Magdolna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-05-11 17:09   
Szeretnek kapcsolatba lepni VANCOUVER-ben es annak kornyeken elo magyarokkal. Celom egy tarsaskor osszehozasa, azok szamara, akiket erdekelnek a muveszeti temak, szinvonalas eloadasok, filmek, konyvek, versek, galeriak.
Jelentkezni a magdolna@shaw.ca e-mail cimen lehet. Varok minden kedves erdeklodot, olyanokat is, akik szeretnenek aktivan reszt venni a klub megszervezeseben!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó