2018. november 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Megújul a MON? Meg!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-08-12 17:49   
2008-08-12 16:58, Fredi:
-

Kedves Fredi,

szerintem kapcsolodik ide:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=3124&forum=29&85
Holnap atnezem alaposabban az uj hozzaszolasokat (en is lattam nehanyat, melyekre illik, amit irtal).

Hunor

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-08-12 16:58   
Előbb azon gondolkoztam, nyitok egy új topikot A MON-ról általában, de aztán meggondoltam magam, mert már annyi a topik, hogy amúgy is nehezen áttekinthető.
Csak azt akartam megjegyezni, hogy benyomásom szerint az utóbbi időben sokasodnak az úgy tartalmilag, mint formailag gügye beírások, főleg az új tagok részéről.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-14 20:59   
Akkor eldőlt.
Aki hiányolna esetleg ősz után - a http://www.net.hu/kiki címen elérhető lesz. (Ott most is egyébként, magyarázat, előzmény: a http://www.net.hu a MONt kivitelező Hungary.Network cég oldala, a Kikit ők indították, akkor még nem volt iwiw, így az alkudozás során kértem, hogy adják használatra, adták).

Hunor

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-14 11:29   
2008-07-14 06:52, hunor:
-
Egyetértek

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-14 06:52   
A Ki Kicsoda rovatnak veszi még valaki hasznát?
http://www.magyaronline.net/kiki.php
Ragaszkodna valaki hozzá, stb.?
Én úgy látom, hogy az Iwiw mellett már nem tud labdába rúgni, fejleszteni felesleges, nem változna semmit, viszont rengeteg benne a régi, már nem aktuális adat, így éppenséggel negativ képet ad - ezért ősztől legszívesebben lemondanék róla.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-27 20:45   
2006-12-27 05:50, SOM:
-

Meddig áll még Nálad a karácsonyfa? Én nem vettem fát, hanem van egy nagy pálmafa a hálószobában, arra tettem égősort (vagy hogy nevezik ), meg par doboz szaloncukrot+díszeket szétszórtam a földre.
Elégedett vagyok az eredménnyel, csak óvatosan kell lépegetnem.

Hunor

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-27 05:50   
Hol az új MON?????????? Nem találtam a karácsonyfa alatt!!!

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-13 21:10   
jujjj, ezt egy másik oldalon irtam meg s mégis ide került be. Gondoljátok oda vissza, oda a legfelsöbb likba.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-13 20:55   
2006-01-10 10:57, hunor:
-
Ma, europai ido szerint harom orakor (kb. 10 percre beallitom).

Hunor

Illllyen "csemege-mézesmadzag" volt még elöbb is bejelentve, ha nem jól tévedek. Mit kell heccelni a jónépet? he?
En akkor hiszem a megújhodást, ha már az új MON-on olvasgathatok. Addig csak csupa kattintgatás az egész.

Asszem, az angyalka hozza el!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-26 19:33   
2006-04-26 13:27, bobe:
-

Tudom.
De gyakorlati gondot nem okoz, mert az jelenleg csak egy bemutato, nem tobb.

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-26 15:08   
Megint megnéztem, s ugyanaz a véleményem: elegáns.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-26 14:55   
Én megnéztem újra és ott a bizonyíték, hogy már óvodás koromban MON-tag voltam. (felhasználók listája).

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-26 14:04   
2006-04-26 13:27, bobe:

Megnezni attol meg lehet, csak a radiohallgato szemuveged kell hozza.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-26 13:27   
Nem tudok belepni Sajnalom nem fogad el egyetlen nicket es jelszot sem

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-26 10:11   
Megnezte mindenki az ujforum oldalt? Mit gondoltok rola?

Hunor

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-22 12:03   
2006-04-22 12:01, ubuge:

Na ne viccelj!! Még szép!!
Rólad még azt is el tudom képzelni, hogy pilóta voltál!

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-22 12:01   
2006-04-22 10:58, hunor:
-

Hehe, a végén még azt fogja hinni a T. társaság, hogy értek az ilyesmihez.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-22 10:58   
Ez egy beszamolo a forum tervezett megujulasarol, mellyel regota tartozom.

A megujulas konkret lepesei 2004 vege/ 2005 eleje kozott kezdodtek meg. Akkor egyeztettem a MONt keszito ceggel errol, valamint azonositottam a forum megujulasanak lehetosegeit.

A forum jelenleg is egy korabbi phpbb.com forumszoftver, errol itt olvashato tobb: phpbb.com (angolul), phpbb.de (nemetul).

A szobakerult lehetosegek:

- a jelenlegi forumba uj funkciok beepitese,
- a forum atkonvertalasa Invisionboard forumszoftverre, mely tobb funkciot nyujt, mint a phpbb,
- a jelenlegi forum frissitese ujabb phpbb verziora, mely tobb funkciot nyujt.

Az elsot kapasbol kizartam, nagyon koltseges es hosszu folyamat, a masik ketto egyszerubbnek tunt.

Legelso otlet az InvisionBoard v1.3.1 verzioja volt, tobbek kozott ez az utazasforum.net, valamint a forum.hwsw.hu (ez utobbi jelentos modositasokkal). Ezt az otletet hamar kizartam, mert ugyan a kinezete, funkciok megfelelok, de megjelent az Invisionboard uj, fizetos verzioja, ami azt jelenti, hogy attol kezdve nem tamogatjak a regebbi verziokat, vagyis a menetkozben megtalalt biztonsagi, es egyeb hibakat mar nem javitjak - es ilyenek szinten minden szoftvernel adodnak. Ezutan megvasaroltam a legujabb, a fizetos verziot, valamint hozza egy beepitett fotoalbumot is, es elkezdodott a megujulas. Ez itt lathato - mar akkor, vagyis tavaly tavasszal keszen volt:
http://www.magyaronline.net/ujforum/
Ha ide barki belep (aki mar tavaly tavasszal is tag volt, hiszen az akkor aktualis adatok van benne), megnezheti, hogy mit tud, megnezheti a kulonbozo kinezeteket, belepes utan a bal also reszen lehet valasztani negy kozul: IBP Default Skin, MON, benpeti, Ubu). Konvertalas utan a kinezeten konkretan dolgozott a MONt keszito ceg munkatarsa, Ubuge, valamint egy altalam felkert kulsos munkatars, vagyis minden energiat/ idot/ koltseget egy jo kinezet elkeszitesere forditottam. A teendok megbeszeleseben resztvettek: Bobe, Elckerlyck, Ferencz Zsuzsanna, Fredi, Mary, Perec, Poe, Pompery Berlin, Rigojanos, Tessenyi Gyorgyi, Ubuge, Zuloaga.

Hogy a MON nem valtozott mostanaig, annak oka, hogy a jelenlegi MON kinezettel, olvashatosaggal sokkal elegedettebb vagyok, igy inkabb veszni hagytam azt, mintsem atalljunk, egy velemenyem szerint sokkal baratsagtalanabb, atlagosabb, stb. (nem is tudok megfelelo kifejezeseket erre ) kinezetre.

Ezutan kerult szoba a jelenlegi phpbb verzio frissitese egy ujabb, szinten phpbb verziora, ez biztositotta volna, hogy a jelenlegi kinezet megmaradjon, es ugyanakkor par szukseges uj funkciot is - ezt azonban szinten elvetettem, abban az idoben a szoftver teszteloi naponta alltak elo ujonnan azonositott biztonsagi, es egyeb hibakkal, vagyis kockazatos dolog lett volna.

Osszegzes
Ez tehat a helyzet a forum megujulasa kapcsan. Az elso igazi kiserlet nem hozta meg az altalam elvart eredmenyt, nem vagyok elegedett vele, de ebben az evben uj lehetosegeket talaltam.

Hunor

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-12 15:58   
2006-01-12 00:35, hunor:

"A tartalmi megujulast a forum eseten is erted?...Ilyen jellegu javaslatokra folyamatosan vevo vagyok, minden johet."

Tulajdonképpen miért ne?
Bár én még elég új tag vagyok ahhoz, hogy már meguntam volna , és tetszik így ahogy van, de ha már így rám kérdeztél, akkor el fogok rajta gondolkodni.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-12 02:17   
2003-05-13 12:47, hunor:

Kedves Barataim,
egy ujabb fontos lepes kovetkezik a MON eleteben - megujul, atalakul az egesz honlapunk.

Meg van 4 honap a bejelentes 3. evfordulojaig... Azt mondjak: "Harom az Isten igaza." Lehet, hogy addig valami valtozas csak lesz...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-12 00:35   
2006-01-11 22:02, amadeus:
-

Kérdésemmel azt próbáltam jelezni, hogy ha Hunor bármilyen szerkesztési vagy tartalmi változtatást tervez, akkor most itt volna az alkalom.

-

A tartalmi megujulast a forum eseten is erted? Ilyen jellegu javaslatokra folyamatosan vevo vagyok, minden johet, forumon kivuli reszek eseten is - de ez elobbi akar rogton megoldhato, utobbi pedig kesobb.

Hunor

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-11 22:02   
2006-01-11 19:31, bovi:

"Belsöleg minket gondolsz "

Dehogy!
A topic címe az hogy megújul a MON, nem pedig az hogy megújulnak a MON-tagok.
Egy megújulás változást jelent, és lehetöségeket hordoz magában, úgy külsöleg mint tartalmilag.
Kérdésemmel azt próbáltam jelezni, hogy ha Hunor bármilyen szerkesztési vagy tartalmi változtatást tervez, akkor most itt volna az alkalom.
Ennyit, és nem többet.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-11 21:46   
Bovikam ne busulj:

Ezt majd Hunor ugyis elköltözteti, de sebaj.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-11 19:31   
2006-01-11 18:38, amadeus:

Belsöleg minket gondolsz

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-11 18:38   
Engem jobban érdekelne, hogy a MON csak új ruhát fog kapni, vagy belsöleg is megújul?

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-11 18:21   
.... én se láttam!!! Nem voltam itthon!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-11 13:05   
2006-01-11 11:31, sycamore:

Mi sem sokat láttunk, csak a betük háttere világosszürke volt és a sárga csik sötétszürke. Még nem mulasztottál semmit:-)

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-11 11:31   
Az en velemenyem meg azert nem mervado, mert nem volt szerencsem latni a megujult MON-t.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-10 17:54   
Bovikám, de jó is az a világ, ahol engem még az ifjúsághoz számítanak

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-10 17:42   
2006-01-10 17:19, poe:
Mondom az én véleményem nem mérvadó!
Az ifjúságé a világ

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó