2018. december 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Ausztria >> Magyarok Linz és környékén
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-17 10:42   
PAPZSUZSI ÜZENETE:

Szia Mr64!

Továbbra is állunk rendelkezésedre

Zsuzsi, Daniel

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-17 10:41   
MR64 ÜZENETE:

Sziasztok!

Anyukákat keresek, akiknek lenne kedvük például egy héten egyszer összejönni, és a gyerekekkel játszani, traccsolni...

Én 28 éves vagyok, és Linzben lakom már 13 éve, sajnos nincsenek magyar ismeröseim. A kisfiam 2 éves lesz, nagyon örülnék, ha lenne magyar játszotársa. Ha van kedvetek irjatok, mi nagyon örülnénk neki!

papzsuzsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-12 11:00   
Szia mr64!

Magánüzenetben megtalálod a részleteket

Zsuzsi

papzsuzsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-12 10:59   
Szia Gergő!

Üdv a linzi magyar mérnök csapatban!
Magánüzenetben megtalálod a részleteket

Zsuzsi

zsani és laci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-05 16:57   
Szia papzsuzsi!

Örömmel látom, hogy Ti is itt laktok nem messze tőlünk... Én tegnap elött találtam meg a magyarokat ezen az oldalon, és annyira, de annyira boldog vagyok Én most hétvégente vigyázok egy 5 hónapos picurkára osztrák családnál, ismerőseim, de sajnos csak ez hétvégente van...

Látom h babysitert keresel... ha fel tudjuk venni a kapcsolatot, nagyon örülnék, és akkor tudnák mindent beszélni.

zsani és laci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-05 12:59   
Statikus:)

Örülünk, hogy válaszoltál nekünk... a Laci is este 7-ig dolgozik kb., de változó, nekünk is csak a hétvége lenne jo. Vegyük fel a kapcsolatot priviben, és akkor ott mindent megbeszélünk! Én, Mátyás Zsanett megtalálható vagyok iwiwen, és fészen is, jelölj be, és már beszélünk is

Várjuk válaszod (virágos kép van rolam fészen, iwiwen pedig a Lacival vagyok).

statikus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-04 22:27   
2011-04-04 18:36, zsani és laci:
-

Sziasztok Kedves Zsani és Laci!

Köszönöm szépen a válaszotokat, bocsi, hogy egyből nem reagáltam, csak nem néztem a lapot az elmult pár napban. Nagyon örülök, hogy vannak honfitársak a közelben Egyik hétvégén, ha úgy gondoljátok elmehetnénk egyet beszélgetni, vagy sörözni egy Gasthofba, még nem voltam egyben sem a környéken! Mit szoltok? Hétköznap sajna általában elég későig 18-19 óráig dolgozom, utána meg edzek.

Ha gondoljátok, írhattok a privát email címemre is: gergely.kabai@gmail.com

Nagyon örülök, hogy válaszoltatok!

Gergő

zsani és laci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-04 18:36   
Statikus!

Neked ment az üzenet!

zsani és laci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-04 18:20   
Szia!

Mi Grieskirchen melett lakunk, Geboltskirchenben. A párom, Laci asztalos Welsben, én pedig állást keresek. Itt élünk már december óta, és társaságot keresünk magunknak! Párom 30 éves, én 21.

Várjuk válaszod.

statikus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-30 17:44   
Sziasztok!

Grieskirchenben (OÖ) dolgozo 26 éves magyar mérnök vagyok, ja és fiú
Keresem a környeken elő hasonló korosztályú magyar fiatalok társaságát hétvégi programokhoz... kirandulas, kori, vagy csak sörözés, bármire nyitott vagyok!
Akit érdekel az írjon nyugodtan

mr64  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-28 20:58   
Szia Zsuzsi!

Én linzi vagyok, a férjem nekem is osztrák, kisfiam most lesz két éves. Ha lenne kedved, találkozhatnánk, szeretnénk mi is magyar ismerösöket szerezni, és a kisfiamnak is jot tenne magyar játszotárs.

Mateo1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-28 20:03   
Sziasztok!

Én nemsokára Amstetten mellé költözök, igaz az Linztöl picit odébb van... Arra aztán senkit nem találtam még sajnos , de kitartás! ))

papzsuzsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-25 14:55   
Sziasztok!

Linz mellett lakunk, Oberbairingben, az 1 éves kisfiammal.
A párom osztrák, ő itt dolgozik.

Szívesen találkoznánk magyarokkal, és járnánk a rendezvényekre is.
Jó hogy megtaláltalak Titeket.

Ui.: Babysittert keresnék, ha lehet magyar hölgy személyében, aki néha esténként (egyelőre nem rendszeresen) vigyázna a manócskámra, lehetőleg nálunk. Ha valaki tud, kérem segítsem.

mullerary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-13 22:30   
2011-03-13 17:36, hunor:
-

Szia Hunor,

köszönöm a válaszodat! Nem magyar iskolában gondolkodom természetesen, csak azt hittem, hogy olyan iskola, mint Bécsben, ahol tanítanak a német mellett magyart is.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-13 17:36   
2011-03-13 17:10, mullerary:
-

Nem, ez az Ausztriai Magyar Egyesületek és Szervezetek Központi Szövetségének honlapja, itt van a linzi magyar iskolának is aloldala, csak még nincs tartalommal feltöltve.
Igen, hétvégi iskola, ami elsősorban a magyar nyelv megőrzésére, magyar kapcsolatok, kötődés ápolására szolgál... "rendes" iskola magyar nyelven nincs, és talán Ausztriába költözés esetén nem is abban kellene gondolkodni.
Nem.

Hunor

mullerary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-13 17:10   
2011-03-13 06:45, hunor:
-

Szia Hunor,

köszönöm, hogy írtál, sajnos ez a webcím a bécsi nagykövetség elérhetősége. Nem tudtam, hogy ez a suli csak hétvégi: esetleg nem tudsz rendes nappali iskoláról? Te Linzben élsz?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-13 06:45   
2011-03-12 17:59, mullerary:
-

Szia,

itt tovább tudnak segíteni: http://www.ungarnzentrum.eu/
Viszont ez un. hétvégi iskola, erre gondoltál Te is?

Hunor

mullerary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-12 17:59   
Sziasztok,

tudja valaki a linzi magyar iskola címét, és elérhetőségét? Júniusban költöznénk Linzbe, a kisfiamnak kellene.

Köszönöm,
aranka

Rocco  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-02-11 00:10   
Sziasztok!

Én Linz környékén keresnék magyarul beszélő könyvelőt. Ha van valaki aki tud, kérem segítsen!

viktik@freemail.hu az elérhetőségem

Köszönöm!

melikegros  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-10-30 14:18   
Sziasztok!

Nagyon sok magyar van Llinzben es Felső-Ausztriaban. Ha gondoljatok, irjatok, az iwiwen is rajta vagyunk (osztrak-magyar egyesület, Csardas).

Rizen  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-10-01 12:53   
2010-09-17 13:42, Georg64:
-

Hali Georg!

En mar itt elek Linztol 6-7 km-re, es szivesen ismerkednek magyarokkal, mert elegge egyedul erzem magam, ha gondolod irj!

Te mar kikoltoztel? Mit csinalsz idekint?
Meselj!

melikegros  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-09-21 20:55   
A Következö Magyar Találkozó!
25.-én szombaton este 18.30tol az olasz étteremben Felsöausztria, 4800 Attnang-Puchheim Gasthaus Zum Italiener (http://www.der-italiener.at/)

Mindenkit szerettel várunk!

Üdv Meli

UI.A Grenzeloser Fest nagyon szuperül sikerült, nagyon sok ember volt, és legyen NAGYON szomorú aki egy ilyen két napos csaladi banzájrol lemaradt..Volt ott minden gyerekeknek es felnöttnek egyarant... Az idö is szuper volt.

Fotok www.attnang-puchheim.at galeria es a Btvban
http://www.btv.cc/fileadmin/btv/videos/video1.html?flvfile=SW382010/grenzenlos.mp4

Georg64  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-09-17 13:42   
Sziasztok!

Nemsokára Linzbe fogok költözni. Linzi magyarokkal keresem a kapcsolatot.

Georg

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó