2020. január 29. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Reggeli chat, George tiszteletére
Új topik indítása   Üzenet küldése
 OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-02 20:10   
Drága George és a Többiek!

Szinte elôre sejtettem, hogy nem leszek ott!
Pedig szerettem volna, fel is ébredtem, de ahol a mi gépünk van, az az un. "vendégszoba" és dolgozószoba együtt. Ezen az éjszakán vendégünk volt, ott aludt és nem zaklathattam a reggeli 6 órás kopogásommal a klaviaturán!

De pótoljuk majd esti csevegésekkel. Most így a fehér éjszakák idején kicsit nehezebb a géphez ülni, no meg kicsit pezsdültebb az élet, mint máskor, de azért igérem, bejövök!

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-02 05:05   
Ja, mar rajottem, mi tortent...
Pont egy napot kestem.
Sorry, George. Legkozelebb nem csak az orakat, de a napokat is atszamitom.

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-02 03:33   
Kopp,

>>> Köszönöm a következő személyek részvételét : micimaci, Laci-Hu, babuci, csargit, zsu, anri, és persze george.
Jó kis reggeli csevej volt , egy kicsit álmos voltam az elején a végén pedig kellet menjek dolgozni, de megérte.
zsu, Laci-hu, gyertek este is néha ha vanidőtök. <<<

Micsoda? Megvolt a beszelgetes? Ahogy en szamoltam, nalam ejjel 11:00-kor kene kezdodnie. Most 9:40 van.
Na, mindegy azert benezek.

Mili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-02 00:15   
Koszonom a beszamolot, hogy ki es mikor lepett be es foleg hogy hovavalosi. Nagyvaradi letemre meg jobban sajnalom hogy nem lehettem veletek.

kopp  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-01 16:15   
Bocs a helyesírásért, "kellett", "van időtök"

kopp  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-01 16:06   
Köszönöm a következő személyek részvételét : micimaci, Laci-Hu, babuci, csargit, zsu, anri, és persze george.
Jó kis reggeli csevej volt , egy kicsit álmos voltam az elején a végén pedig kellet menjek dolgozni, de megérte.
zsu, Laci-hu, gyertek este is néha ha vanidőtök.

kopp_ro

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-01 16:05   
Nagyon szégyelem magam de nem tudtam itt lenni....
Kivételesen tegnap este magyar baràtnöm volt nàlunk és a vacsora elhuzodott. (De sokat beszéltünk a MON-rol. Lehet hamarosan ö is itt lesz közöttünk mert tetszett neki az ötlet!)
Hogy öszinte legyek végül el is felejkeztem...
De üdvözlöm az "ÜNNEPELTET"!!!!

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-01 13:40   
csak meg annyit,itt du 1-2 volt,s el kellet meg ugrani vasarolni is.........

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-01 13:38   
Kopp_ro,kedves otlete alapjan keszult,,itt megvagyok akadva... egy kicsit,nem vartam,nem gondoltam hogy,koran ebredve fogtok udvozolni.Koszonom a megtiszteltetest,toletek.DE terjunk vissza a normalis idopontra,ami eddig megfelelt mindenkinek...... a nemzetkozi idoszamitas miatt,s korankelesi szokasom szerint,szivesen csinalom.........szeretek koztetek lenni,jo baratoknak ismertelek meg titeket.
Koszi a megtiszteltetest mindenkinek.s akik nem tudtak,azoknak is.......

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-01 13:21   
Bocs: az ünnepelt a vacsorát emlegette. Nagyon kedves volt.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-01 13:20   
Kedves Mili, az elsők mi voltunk: magam (kolozsvári vagyok) és a svédországi-nagyváradi Babuci. Aztán jött kopp-ro, Székelyudvarhelyről, Csargit Gyergyószentmiklósról,Laci-Hu. Na meg persze az ünnepelt. Mint gondolhatod, erdélyi ügyeket beszéltünk, mivel abszolút többségben voltunk. Aztán én elmentem, nem tudom, mi lett.

Mili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-01 07:02   
Most itt ejszaka 1 ora ami azt jelenti hogy Magyarorszagon reggel 7, tehet lekestem a talakozot. Azok szamara akik nem tudtunk resztvenni a chaton valaki parszoba irja meg, hogy hanyan jottek be Georgeot udvozolni es milyen volt a dumcsiparti?
Sajnalom hogy lekestem de sajnos este 11-kor meg dolgoztam. Udv Georgenak

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-29 23:25   
Kozben fejszamologeppel kiszamoltam, hogy az nalam este 11 ora.

En mar akkor horgolni szoktam, de George tiszteletere elhalasztom a horgolast.

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-28 22:19   
Kellemes meglepetes..... de csupan a jo tarsasagra vagyva kelek fel ilyen koran....koszi a megtiszteltetest...nem vartam,nem gondoltam,erre.ti tobben vagytok s nehezebb..... en megszoktam,mindig is koran kelo voltam,egy eleten at

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-28 18:28   
HÜÛ Kedves Barátaim!
Nehezet kívántok, pedig isteni ötlet. Ilyenkor szoktam még a másik oldalamra fordulni, -de majd meglátjuk.
De ugye a Chat-en találkozunk?!?!
Könnyû Etelkának, aki olyan fiatal még, hogy reggelente dógozni indul!!!

No, díjazva az ötletet, megpróbálom magamat összeszedni!
Sziasztok!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-28 18:08   
2003-06-28 18:02, Ferencz Zsuzsanna:
-
Kedves mindnyájan,alpári kolozsvári eszemmel megkérdem: George tudja, hogy őt ünnepeljük?
-
Igen, tegnap este megirtam neki emailben.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-28 18:02   
Kedves mindnyájan,alpári kolozsvári eszemmel megkérdem: George tudja, hogy őt ünnepeljük?

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-28 11:44   
Én normalisan is 5-kor kelek- magyar idö szerint- igyekszem beugrani a reggeli chatra egy rövid idöre, mert magyar idö szerint ½7-kor én már dolgozom.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-28 07:14   
En felhuzom az orat.

Hunor

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-28 05:10   
Kopp,

Nagyszeru otlet!
Megprobalok itt lenni, de nalunk epp Canada Day lesz es este 10-kor kezdodik a tuzijatek. Szerencsere nincs messze igy 11:00-re valoszinuleg hazaerek.
Csak el ne felejtsem idoben bekapcsolni a computert!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-27 22:20   
Kopp ez egy ragyogo ötlet most eldöl hogy olyan reggel nem ebredök mint en ugyan olyan nagy lelkesedesel hajlandok vagyunk e koran kelni mint george.
Nagyapo megprobalok felkelni ha neked sikerül addigra a gyogyszertar kulcsat magadhoz venni
puszi a fönökaszonynak

kopp  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-27 21:41   
Tudjátok, hogy George, majdnem naponta felkel reggel 5-kor, hogy velünk találkozhasson ?
Javaslatom : legalább egyszer mi is tegyük meg ezt az ő tiszteletére, és a játék kedvéért.
Várok mindenkit , téged elsősorban george , kedden, (július 1) reggel 5-kor ("magyar idő sz."), egy kis csevejre...

Kopp

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó