2018. szeptember 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Ausztria >> Bécsi találkozó
Új topik indítása   Üzenet küldése
 saci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2015-10-07 08:43   
A MAGYAR BÈCS a Facebook-on: Minden, ami érint minket

Bécsi magyar programok, hírek, események, rendezvények, hasznos linkek, infók, cikkek, hirdetések, személyes ajánlások és tippek, valamint különféle magyar vonatkozású ausztriai tudnivalók és érdekességek.

https://www.facebook.com/pages/Das-ungarische-Wien-A-magyar-B%C3%A9cs/203968166315351

klara.szollossy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-02-24 20:35   
Szeretettel várunk téged és családodat a Theater Akzent-ben Február 28-án 19.30-kor!

http://www.wukv.at/2014/01/06/a-delibab-kulturegyesulet-onallo-estje-a-theater-akzent-ben/

Mikor : 28.02. 2014. 19:30
Hol : Theater Akzent 4. kerület WIEN Theresianumgasse 18.
Jegyár : 10 EUR, 8 EUR,
Jegyek elővételben a 01/501653306 - os telefonszámon rendelhetőek, illetve a Theater Akzent honlapján online megvásárolhatóak.

H.Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-06 20:38   
Sziasztok!

Magyarbuli lesz 08.09.2012 szombaton Becsben, a 11. kerületben!
Mindenkit szeretettel varunk!

Pontos cim:
A-1110 Wien
Schneidergasse 15
(Centro Once Austria)

Pacsi a fiuknak, csoközön a lanyoknak!

Üdv. hogyFredi

mitemiti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-02-13 20:15   
Sziasztok, kedves bécsiek!

Fiatal pár vagyunk. Végre sikerült kiköltözni, de a társaság még hiányzik.
Úgy gondoltuk, indítunk egy kezdeményezést: TÁRSASJÁTÉK ESTET rendezünk.

Első időpont mondjuk febr. 26 (szo.).

Ez függ a visszajelzésektől.

Mindenkit szeretettel várunk nemtől, kortól függetlenül. Fő a játékosság! (Éljen a szép, magyar anyanyelv!)

Érdeklődéseteket várjuk a mitemiti_KUKAC_hotmail.com - ra!

pecs50  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-01 13:31   
Helló!

Jó ötletnek tartom, de sajnos csak most találtam erre az oldalra. Én Bécsben élek, de nincs sok ismerösöm. Eddig sokat dolgoztam, nem volt idöm, most nyugdijas vagyok, idöm sok, ismerös kevés. Néha jó volna valakivel csevegni, sétálni, nézelödni.

Ha valakinek kedve van, irjon!
BUÈK mindenkinek,
Zsu

Renegát  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-16 11:56   
Szia Cece!

Nem vagyok Facebook-os, és nem is leszek, én valami kulturáltabb helyre gondoltam mint a Mariahielferstrasse. Grinzing, Nußdorf valamelyik hangulatos kis vendéglöje szerintem ideálisabb lenne egy beszélgetős összejövetelre, mint egy zajos "belvárosi" hely. Vélemény?

cece  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-15 19:28   
Szia Renegát,

természetesen nem, de remélem nem baj, ha nem iszom kávét. Beszélgetésben benne vagyok, túrázba sajnos nem - Mariahilferstr. elmegy még.

Még mindig csak ketten vagyunk?
Talán meg kellene a http://www.facebook.com/magyaronline.net próbálni.

Renegát  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-15 09:29   
Nem, nem! Nem vagyok az a piálós tipus, szívesebben beszélgetek, túrázok. De egy jó kávét gondolom te sem utasítasz vissza.

cece  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-14 19:32   
Szia,

én végülis egyiket sem iszom meg... De remélem, nem az ivásrol fog az este szolni ))

Renegát  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-14 19:13   
Szia Cece!

Igen én is ettől félek, hogy az időpontot nehéz lesz egyeztetni. Hétköznap a munka miatt sokan nem érnek rá, de azért szerintem évente 3-4 alkalommal egy szombat délutánt rá lehet áldozni. Én a puncsot nem szeretem, én akkor inkább majd "glühweint" iszok.

cece  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-14 13:21   
Szia Renegat,

örömmel olvastam az ötletedet.

Én szivesen elmennék egy magyar összejövetelre.

Úgy tiz éve már valaki megpróbálta, de sajnos az idöpont miatt nem jött ossze. A kisgyerekes szülöknek az este nem volt jó, a dolgozóknak meg a délután, a hétvége meg mndegyiknek szent volt.
Ha mást nem, akkor elmehetünk puncsot inni...

Renegát  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-14 11:16   
Sziasztok honfitársaim. Ahogy olvasgatom a fórum hozzászólásait, kitűnik, hogy viszonylag sokan vannak akik szeretnének más magyarokkal kapcsolatot tartani, barátkozni, egymást segíteni, ha máshogy nem is tapasztalataik megosztásával biztosan.
Mit szólnátok, ha néha rendeznénk egy magyar estét, ahol kötetlenül beszélgethetnénk, eszmét cserélhetnénk. Várom a véleményeteket a dologgal kapcsolatosan.
Üdvözlettel:
Renegát

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó