2020. július 13. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Svájc >> Utastárs
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
 Gross Kitti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-09 20:50   
Szia Mindenkinek!
Én teljesen új vagyok itt. Más topikot már látogattam és érdekelne hogy hogyan lehetne kijutni viszonnlag egyszerűen - nem csak a 12 órás vasúton - Svájcba (pl. Zurichbe ) pár napra túristaként és ott lehetne -e találni viszonylag olcsóbb kempinget esetleg kultúráltabb szállást. Én már ( ciki vagy sem ) családos vagyok, a családommal szeretnénk oda egy kis időre kirándulni, érdekel ez az ország.Repcsivel viszont nem szívesen mennénk,az a kb. 90 perc a levegőben számomra nem szimpi...
Nos tehát ha tudnátok a nyárra valakit aki tele kocsival indulna, vagy esetleg ha tudtok olyas valakit aki egy ottani magyar családdal "össze hozna ", olyan kinn élő magyart aki szívesen megosztana néhány napot honfi társaival, légyszí írja már meg!
Előre is kösz és üdv. Mindenkinek,
Hello
Kitti

Gergely  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-12 15:28   
Szia Ria

Elnézést, hogy nem jelentkeztem mostanában, de sok minden összejött és alig jutottam net közelébe. Kérdésedre válaszolva a mostani mobilom is élni fog Svájcban és nagyon örülnék ha felkeresnél ezen a számon, vagy elküldenéd a te elérhetőségedet. Persze csak ha még mindig van kedved, időd segíteni nekem. A kiutazásom csúszik, de úgy tűnik megérte várakozni, mivel egy Zsolti nevű (ha jól tudom ismeritek egymást) segítőkész illetővel sikerült megszerveznem az utam. Remélem, szerda (13.-a) este már Zürichben éjszakázom a barátomnál.
Remélem minél előbb tudunk személyesem is találkozni. Üdvözlettel és köszönettel Gergely

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-05 18:30   
Szia Gergely

Ezen a szamon leszel elerheto Zurichben is?

Szia
RIA

Gergely  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-05 17:50   
Szia Zsolti.Holnap akartam megvenni a vonatjegyemet (Györ-Zürich), de az üzeneted olvasása után még várok egy kicsit. Ha lenne egy üres hely nálatok akkor nagyon örülnék, hogy nem kell unatkoznom egyedül. Ezért szeretném veled( veletek) minél előbb felvenni a kapcsolatot. Mivel nekem nagyon sürgős és az utóbbi napokban ritkán jutok net.-hez (tehát nem biztos hogy meg tudom nézni ha itt üzensz), nagyon örülnék, ha meg tudnál csörgetni a köv. telszámon:06 20 494-32-74 Azonnal Visszahívlak. előre is köszönöm. Hello Gergely -
Üdv. Riá-nak is

Gergely  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-05 17:08   
Szia Zsolti ! Kicsit siettem az előző üzenettel. Ami Nagyon érdekelne az nem más mint az utazásotok. Ennélkül a szó nélkül is érthető a levelem, de jobb ha kijavítom magamat. Mégegyszer szia mindenki
Gergely

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 20:15   
2003-08-03 14:56, zsolti:
-
Megyünk Aug 13. Kecskemét - BP - Wien - Salzburg - Zürich - Basel útvonalon. Most van még egy vagy talán kettő szabad hely, ha érdekel valakit.
-

Szia Zsolti

Akkor ezek szerint az Ildit egeszben hazajuttattad Te is hozod vissza?

Szia
RIA

zsolti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 14:56   
Megyünk Aug 13. Kecskemét - BP - Wien - Salzburg - Zürich - Basel útvonalon. Most van még egy vagy talán kettő szabad hely, ha érdekel valakit.

Gergely  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-30 16:37   
szia mindenki aki olvassa. Aug 7.-en v. 8-án megyek Svájcba Magyarországról. Ha netán más is tervez hasonlót a közeljövőben és nem akar egyedül menni, irjon és tegyük össze amink van. Röviden ennyi, sziasztok. Gergely

zsolti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-02 18:37   
Esetleg ezen a helyen koordinálhatnánk, hogy ne több majdnem üres autóval közlekedjünk.

Én példaul megyek haza (Bázelből Kecskemétre) valószínűleg július 9.-én és keresek vállalkozó kedvű utastársakat.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó