2018. június 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Franciaország >> Kisgyerekes anyukák Franciaországban
Új topik indítása   Üzenet küldése
 Agi24  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-10-18 23:25   
Sziasztok!

Szeretnem tudni, hogy Chelles (77) kornyeken vannak-e magyar csaladok? Jo lenne magyar csaladokkal talalkozni.

Mano85  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-22 08:13   
Sziasztok!

Lassan màsfél éve lakunk a kisfiammal (3 éves) és a pàrommal Toulousban. Màr nagyon régota vàrom azt a csodàt, hogy valaki hozzàm szoljon az utcàn magyarul (a fiammal magyarul beszélunk), mert azt hallottam hogy itt sok magyar él.

Remélem kapok visszajelzést és tényleg nem csak mi vagyunk itt az egyetlen magyarok
Jo lenne olyan baràtokat szerezni akik értik amit mondok (sajnos még nem sikerult megtanulnom franciàul)

elin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-07 09:14   
2013-01-05 17:14, Chaban:
-

Kuldtem neked maganuzit.

Chaban  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-05 17:14   
2012-06-16 23:34, vemmi:
-

Szia!

Nekunk is van egy majdnem 3 éves kislányunk, aki imádja a társaságot és nagyon barátkozos.
Nem messze élunk Lyon-tol és szoktunk is csavarogni arra felé, összefuthatnánk valamikor.

Corinne  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-26 12:12   
Sziasztok,

nemrég költöztünk Annemasse környékére. Július 30.-tól Annecyba fogok járni nyelviskolába. Van esetleg a környékünkön valaki, aki szívesen találkozna velünk? Mi most szeretnénk kapcsolatokat kiépíteni.
Van egy 2 éves kisfiam és egy 14 éves lányom.

Szép napot mindenkinek!

elin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-17 10:05   
2012-06-16 23:34, vemmi:
-

Legy udvozolve Lyonban.

En is orulok minden magyar ismerosnek, es a kisfiamnak is jol jonne egy magyar jatszotars. Megirom maganuziben az email cimemet. Minden jot nektek!

vemmi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-16 23:34   
Sziasztok!

A kozeljovoben Lyonba koltozom a 3 eves kislanyommal. Jelenleg Uj-Kaledoniaban elunk, ahol nagyon sok baratunk van, igy elore felek a tarsasag hianyatol. Magam miatt nem is, mert az az en problemam, de a lanyomat nem akarom megfosztani a gyerekek tarsasagatol meg atmenetileg sem. (A bolcsi, iskola nem eleg, o szereti, ha eljonnek hozzank latogatoba a kis baratai.)

Nem szokasom "ratelepedni" senkire, csak jo lenne neha-neha egy kozos program a gyerekekkel, "apero" a felnottekkel.
Egyebkent en is eltem Hollandiaban, ugy latszik, ebben a topikban ez mar sajatossag.

Elore is koszonom, ha valaszoltok.

Emmi

Halannamari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-06 14:49   
Szia,

írtam magánüzit, remélem, hogy megkapod. Az e-mail címem halannamari2005_KUKAC_freemail.hu

elin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-25 20:56   
2012-04-25 15:19, Halannamari:
-

Nagyon orulok neki! Megneztem mennyire vagytok tolunk. Sajnos 87 km, 1 ora ut. Esetleg megbeszelhetnenk valamit Lyonban?

Mit szolsz hozza?

Halannamari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-25 15:19   
2010-12-25 10:19, elin:
-

Szia,

Annamari vagyok. 2 hónapja jöttünk Franciaországba, Lorette-be. Ez kb 40 km-re van Lyontól. Innen keresek leendő ismerősöket. Van egy majd kétéves kisfiam is.

elin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-02-04 08:53   
Irtam maganuzit.

KaticaSz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-02-03 10:31   
Vicces, hogy ugyanaz a szitunk kbra..

Amúgy kávéra összeülni FRban bûûûn!
Én is meghívtam egy közös holland kollegánkat, mert ôk a férjével mindig oda járnak nyaralni, ahol mi lakni fogunk, és párom teljesen elszörnyedt már az ötlettôl is!
Mi az hogy kávéra? A franciák nem hívják meg egymást kávéra! Ők appero-ra hívják egymást...

hmm.. nekem ugyan mindegy

Tényleg messze fogunk egymástól lakni. Küldtem neked magánüzit, hol lakunk itt Hollandiában.

elin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-02-01 11:19   
Igen, a ferjem, aki holland, uj munkakorbe kerul. Megneztem hova fogtok koltozni, sajnos eleg messze tolunk. Kar, pedig osszejohettunk volna egy kavera.
Hollandiaban hol eltek?

KaticaSz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-31 14:24   
Na ez tényleg érdekes
Nem, én még sosem laktam Franciaországban, Hollandiában élek kilenc éve, itt ismerkedtem meg párommal is, a fonokeink révén, most ôt visszahelyezték, én amúgy is abbahagytam a melót a kislányunk miatt, úgyhogy könnyen igent mondtunk a költözésre.

Ti is munkaügyben jöttetek Hollandiába?
Ti miért költöztök?

Katica

elin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-30 08:57   
Szia!

Ennek csak orulni tudok! Milyen erdekes, mi is Hollandiaban elunk, es marcius-aprilisban koltozunk vissza. Nekem ket eves a kisfiam. Te eltel mar Franciaországban?

KaticaSz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-28 16:14   
Szia Elin,

Katica vagyok, április elsején költözünk francia párommal és 7 hónapos kislányunkkal bagnols-sur-ceze-be.

Jelenleg Hollandiában élünk pár éve, de szeretnénk Franciaországban kicsit letelepedni, márcsak kislányunk miatt is, hogy ne kelljen évente sulit váltania majd...

elin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-25 10:19   
Gondolom, jo lenne egy topik, kicserelni a tapasztalatokat. Van esetleg valaki Lyon kornyekerol?

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó