2018. szeptember 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kultúra >> Muzsika letöltés
Új topik indítása   Üzenet küldése
 Passe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-07 02:11   
Nem vagyok profi a témában de a .MUZ talán a MUZIC rövidítése, ami ugyebár zenét jelent magyarul. A nem túl legálisan feltett zenéknél bevett szokás, hogy megváltoztatják a fájl kiterjesztését, amit letöltés után .MP3-ra kell átnevezni (általában)!

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-03 22:58   
én is belekapcsolódtam ebbe a Zene-hallgatásba. Szuper.
Van valami hasonló VIDEO-val is? èn is szeretn´k küldeni mindenkinek, de hogyan lehet?
üdv
pici

menon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-17 17:35   
2003-08-08 21:15, hope:
-
2003-08-08 17:38, elckerlyck:

Kedves Elckerlyck!
Köszönöm a segítséget. Igazán nem gondoltam, hogy őrzik még valahol ezeket a számokat.
(Brenda Lee, Paul Anka stb. Rare Bird Symphathy-ja stb. ...)

hope  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 21:15   
2003-08-08 17:38, elckerlyck:

Kedves elckerlyck!

Hihetetlen segitseget kaptam, a leirtak altal, Tetoled. Halasan koszonom!

Ki gondolta volna -mert en nem!!-, hogy ennel a letoltesnel nem klikkelni kell?!
Szuperul mukodik most mar a dolog. Koszi, Koszi....

Mellesleg: az englised PERFECT

Sz. Udv. hope

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 17:38   
- letöltés:

Az egérrrel a linkre menni, nem klikkelni, hanem egy-két mésodpercig nyomva tartani, amig nem jön egy maszk (hasonló, mint a windaz bal gombja), ahol válogatni lehet, kinyitásban, mentésben etcetera. Angol MacOS ben valami ilyesmit kell keresni: "save my ass", oder so (sorry az englisem nem perfekt), utána jön még valami, hogy milyen néven és hová legyen lementve. A filetípust át kell mp3-ra írni, oszt jöhet a cájg átfele. Ha a HD-én van, lehet AIFF-re konvertálni, hogy rendes CD-ét süthess, importálhatod az iTunesba, tehát amit csak akarsz.
Konvertáláshoz én a MACAST-ot használom: ingyen van és nem ráz.

moggy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-04 19:58   
2003-07-30 11:12, Balu:

-

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-30 11:12   
moggy,, ,,!)minden lehet,az is hogy egy kamu elnevezés a MUZ-de ha hallgatod már akkor tudod mily régiek is vannak.Ki tudja azt hogy ujjították és rakták át hogy élvezhessük:)Én is kedvelem a site-t nagyon:)Jo szorakozást Neked is:)

moggy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-26 19:55   

Nincs szükség konvertálásra. Letöltéskor a Mentés ablak címsorába a szám címe utáni .muz-t át kell írni .mp3-ra és ennyi.....
....még az is megeshet, hogy ez valami kamu file típus és eredetileg mp3-ban vannak a számok....
a site tényleg egy kincsesbánya.....))

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-25 19:56   
Andrea,nem tudom.A MUZ valami régiből uj valami...?Az a fontos hogy nagyon kellemes zenék,számok vannak ott,és emlékezni jó:)Sokat bibelődtem én is amig átkerült mp3 formátumba.
Nem tudom bármi átkonvertálná-e manapság?Még nem hallottam,senkitől.Valaki ezen is nagyon sokat dolgozott látod:milyen régi és kellemes dalok.Te kedved találod bennük?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-25 18:02   
Kedves Balu,

nem vagyok nagyon járatos a zene fájlokkal, de a MUZ-t sose hallottam. Viszont nem néztem meg az Interneten, csak a computeremben. Régebben volt nekem konvertálo programmom telepitve ami mp3-at készitett CD darabokrol, nem tudom, az ilyen felismerné-e a MUZ-t.

Szervusz: Andrea

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-25 13:33   
Andika:)

Igazad van:én is ugy csináltam,letöltés után.
a MUZ.az mindenkinek ismeretlen?Nekem is fura volt,de megérte.Neked is Andrea?

Szervusz:Balu

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-25 04:39   
Kedves Balu,

miután olvastam George tanácsát a file név változtatás miatt, kiváncsi voltam s megnéztem a Windows Explorerben van-e .muz nevü is. Sose láttam, de nem is volt. Ezek után irtam át letöltéshez az uj .mp3 véget. De mindegy, szerintem letöltés után is lehet.

Andrea

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-24 22:25   
Well Andi

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-24 22:16   
Bimbi,

nem hinném hogy a kor szerepet játszik. Csak a "know how"-rol volt szo.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-24 16:33   
Én kis málé meg így csinálom:letöltöm.Elinditom a madia Playert de ugye hozzávenni nem tudja mert nem.Mp3:Ezt ki is írja player:nem találja a file-t.Megy a MP lejátszo bejon a "Vinyo"ott egy "idegen fájl.
Jobb klikk ,delete,majd beirod a letöltött számnak a nevét.A név végéhez irom:mp3.Így már felveszi a Madia Player..és ad és kész.Nem ment senkinek könnyen de nagyon megéri!

Sziasztok:Balu

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-24 02:29   
Andi , sikerult mar nalam is dobolnak ( ja meg valami, ra jottem oregszek es nem latok )

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-24 02:11   
Andi, probalom, majd be irom mi lett belole ha nem sikerul ide hozatom a 100 tagu cigany zenekart es majd oket be downlodalom

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-24 02:02   
bimbi:
-
Nekem ez nem sikerul, mikor le mentennem ha az "all file"-re is teszem nem tudom ki nyitni miutan le toltom. Mit tanacsoltok?
-
Ad egy azt mikor all files-re teszed a programm neve mellé egy pont és az mp3-at odairod s OK, utána ha kész elöbb scannold a Nortonoddal, nekem a PC Cillinem jová hagyta s utána szépen hallgattam a "két piciny fehét ballett cipöt.."

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-23 22:56   
Nekem ez nem sikerul, mikor le mentennem ha az "all file"-re is teszem nem tudom ki nyitni miutan le toltom. Mit tanacsoltok?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-23 15:26   
Kedves George,

az mp3-al viszont vigyázni kell! A napokban mikor lányom desktopját néztem át, 3 virusos mp3-at találtam rajta, elöbb kettöt a lejárt Norton Quaranteen-jában s utána még egyetvett észre az ujonnan telepitett ingyenes Avfri a Grisosft-tol.

Andrea

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-23 08:54   
Par napja talaltam egy erdekes letoltheto programot. Akit erdekel, itt a cim: http://www.nosztalgiazene.bakelit.hu ... sok szep nosztalgias szamot toltottem le... s egettem CD-re.

Eggyetlen valami: letolteskor"".mp3"" kell a nev utan tenni... utana konnyen rakhato egy file-ba s jatszhato.
Ez egy csak magyaros programok... jo mulatast.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó