2019. május 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> Neuwied
Új topik indítása   Üzenet küldése
 avdan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-01 09:31   
2011-03-31 22:16, KopasznyaQ:
-

Bocs csak bejelentkeztem

Bútort Müllheim-Kärlichben (Trössel, Boss, Roller) meg Nuewiedben (Porta) lehet leginkább nézni, esetleg IKEA.

Koblenzben szombat d.e leszünk, kora d.u. és
utána Müllheim-Kärlichben kicsit bevásárolunk.

Van Festnetz most nektek?

Írj inkább ide: koenig77_KUKAC_gmail.com (Mert itt mindenki olvashatja a levelezést...)

KopasznyaQ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-31 22:16   
sokáig fontolgattuk Niederbiebert a Waldorf iskola miatt, de aztán mégis csak Mayen mellett döntöttünk mert ott találtunk egy házat ami inkább megfelel a cég igényeinek, két garázs meg iroda, úgyhogy azt vettük meg. Juniusban költözünk, ha addig a volt tulaj elmegy (idös házaspár, asszem altenheim lesz velük) Egyelöre kicsit délebbre vagyunk, Bad Kreuznach, de pl holnap is ott leszek Koblenz mellett. Persze, ha van kedved, valamikor összefuthatunk, most úgyis a butorüzleteket járjuk megfelelö kacatok után, ha tudsz arra valami érdekeset, biztos meg akarom nézni (még ha nem is vagyok nagy butorszakértö, de tudod hogy van, az asszonyok mindig jobban tudják hogy mit akarunk csinálni)

avdan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-31 06:17   
Lassan 5 éve vagyok itt, de a sztorim eléggé összetett. Van családom, exporttal foglalkozom egy westerwaldi cégnél. Pont Neuwiedben laktok? Találkozhatnánk.

KopasznyaQ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-30 22:34   
Eifel, Hunsrück és Westerwald a körzetem, magánvállalkozó vagyok, luxuszuhanyzókabinokat forgalmazunk ezen a területen. 1986 óta élek itt, van családom is de nálunk mindenki magyar. Nálad mi a dörgés?

avdan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-30 21:15   
2011-03-27 22:06, KopasznyaQ:
-
de dolgozol itt, élsz? Család is itt van? Mit dolgozol? Stb.

Üdv.

KopasznyaQ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-27 22:06   
átlag csak arra mászkálok, de azt majdnem minden nap. Van ott a Rajna-híd feljárónál egy REWE ahol lehet andechser kefirt kapni, azt nagyon szeretem és ott reggelizek.

avdan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-27 21:21   
hali, ti mit csinaltok Neuwied környeken?

KopasznyaQ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-27 12:14   
2011-03-27 12:01, letenovics:
-
Van.

letenovics  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-27 12:01   
Sziasztok!

Van valaki Neuwied környékén?

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó