2018. szeptember 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-07 16:13   
A Sasszem brigad segitsegevel mindenrol ertesulok!!!!!!!
Hogy mik vannak !!!!!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 20:21   
Wassorka itt az uj fizud ezert a cikkert :

Es a leg kivalob kituntetest "7 lepcso a szabad beszedhez"

Es nem beszelve a globalis kitunteteserol:

"Vilag dinamo gatyasok szerettete"

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 14:44   
Kedves Poe, én most inkább amott leszek, ha már
választhatok. Böbe lábanyoma után kb. 4 órával érkezem Pestre, üthetem. Mármint a lábanyomát.A Ferihegyen.
Pedig szivesen táncoltam volna én is olyan hetykén, Böbével.
Tudja maga, miben különbözik Csíkszereda Kolozsvártól?
Hogy azt éneklik:
Kolozsváros olyan város, a kapuja kilenczáros
nem pedig azt, hogy:
Csíkszereda olyan város... etc.

hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 12:53   
Kedves W !
Nagy élvezettel olvastam a titkos tudositàsàt !!! irjon gyakrabban !!!
Tisztelettel,
Hajnalka

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 12:18   
Kedves Huba, köszönöm. Küldtem Önnek egy névjegyet, szívesen látom a jósdámban is.
Mrs. W.

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 11:56   
Kedves W,

beraknák magának én is egyett, (vicces képet!) de nem tudom hogy kell.
Majd megtanulom...
Hanrangozó Teri megható rész volt, úgy mint az egész beitrag.

Ìrjon tovább
Tiszteletem,
Huba

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 11:16   
Kedves OlvaSÓM

Köszönöm az ajándékát, már nem dolgoztam hiába.
Mrs. W.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 11:15   
Kedves FZS.
Mondja csak, az írói szabadság az smafu?
Egyébként a találkozók szupertitkosak voltak, csak nem képzeli, hogy kiadom a pontos helyszínt? Meg nem nevezett forrásokból tudom, hogy Ön is ígérkezett a találkozóra, de aztán sietve lemondta. Talán sejtett walamit? Félt a nyilvánosságtól? Nem akart a címlapfotóra kerülni? Hm. A Kurjantó jó reklám mindenkinek, legközelebb legyen Ön is ott. Vagy amott.
Mrs. W.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 07:48   
Kedves W.,

Addig is amig megkapja túlórapénzét, a költségtérítést, meg előreléptetését, itt van éntőlem egy elismerő kitüntetés. Mindegy az, hogy Csikszereda és Kolozsvár kettő, ilyen "kicsike Világban" majdnem ugyanaz..

Fogadja hát szeretettel: _
som

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 07:17   
Kedves specriporter!
El is vártam magától, hogy Csíkszeredát összetévessze Kolozsvárral...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-06 01:48   
A Csíki Kurjantó különkiadása

Titkos tudósítás egyes csíki elszármazottak kettes és csoportos találkozásairól

Mrs. Wasorr jelenti Csíkiból

Tisztelt olwasók. Mint arról már különböző titkos forrásokból értesültek, a 87 éves K. Böbe piros bőröndjeivel, valamint élete párjával egy hete útra kelt a csíki megyeszékhely irányába. Kicsit később indult a Bőing menetrendes járatán hétpettyes ruhájában, akváriumával a hóna alatt F. Katica. Mindketten osztálytalálkozóra hivatkozva kértek felmentést a kötelező lakossági fórumórák alól. Megmondom az őszintét, nekem akkor kezdett gyanús lenni a dolog, amikor a nemzetközi szervek által sokszorosan körözött U.T. hátrahagyva csapot és papot vonatra szállt. Nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy kimaradok valamiből. Mivel a szerkesztőségben mindenki pünkösdöl, én is bezártam az irodámat és nyomába eredtem a titokzatoskodóknak. Időben érkeztem, így sikerült lencsevégre kapnom a megérkezésüket.

A helyszínről jelentkezem, de sajnos hiába a lelkesedés, az időjárás nem kedvez a leselkedésnek. Remélem, mégiscsak bekerültek a bőröndbe azok a téli dinamók. Nem venném a lelkemre, ha mindannyiunk szeretett matrónája náthát kapna ajándékba.
És végre meglátom. A szakadó eső, a viharos szél sem tud meggátolni abban, hogy egy sóvár pillantást vessek Böbe néni vadonatúj szandáljára. Ezt nevezem. Szinte hallom, ahogy fölhördülnek: szandált??!! Ilyen időben??!! Hát kérem, Önök nem látták ezt a bőripari remekművet. Szerencséjük, hogy átmentem mai napra paparazzába, így megmutathatom, nézzék és irigykedjenek Tudják, mi ez? Ez egy eredeti, hamisítatlan cipernyő.

Sajnos a titkos találkozóról nem sokat tudok mondani, nem mertem közelebb menni, nehogy felismerjenek. Meglehetősen rövid ideig tartott az eszmék cseréje, ahhoz képest, hogy fentemlegetett U.T hosszú évek óta kerülgette K. B. nyitott ablakát.
Azért sikerült egy képet csinálnom titokban, bizonyítékképpen. Tessék, ott jobbra, a második asztalnál ültek, alig fél órája.
Ezt a találkozást még számtalan másik követte, de a főre, a találkozók találkozójára szombaton került sor. A hölgyek természetesen régi szokásukhoz híven a lovasszobor alatt találkoztak, míg az urak a fellegvár lábánál. Egymás vállát fogva vonatoztak el régi iskolájuk előtt, Harangozó Terike örökzöldség-nótáját fújva: “Hol jár az eszem, csak a csengőt figyelem”
A nosztalgiavonat utolsó kocsija is bepöfögött végre az állomásra, kezdetét vehette a szeretetlakoma. Az agapé. Az Agapé vendéglőben fuszulykalevest és zakuszkát ettek előételnek, aztán a rántika-klub jelenlévő tagjainak tiszteletére akkora kirántott bécsiszeletet kaptak, hogy lelógott a tányérról. Pityóka és egy marék reszelt murok járt mellé. Desszertnek meghallgatták a pénztárcájukat, csörög-e?
Az ízletes vacsora után a Csíki zenekar megfújta a kürtőskalácsot és kezdetét vette a dáridó. Az erősebb nem képviselői közül bizony akadtak gyengébbek. “Öreg legénynek nem való a május” danolta idősb Kolompár Pista a szólista egy szemüveges, szemfüles – vagy szemtelen? - úr feje felett..
A vonósok húzták a talpalávalót, nekem pedig sikerült egy lesipuskás fényképet készítenem, amint Böbe néni épp a Pettyesék Katicájával ropja.
Mikor kivilágos kivirradatkor az utolsó pár széttáncolt cipő is felkerült a vendéglő előtt álló eperfára, a jókedvű társaság hazaindult. Szerencsére a városi közlekedésbiztonsági felügyesek készültek a megnövekedett forgalomra, a vendéglő környékén figyelmeztető táblákat szereltek fel.

.

W.

Remélem, ezért a soron kívüli munkáért kapok egy kis túlórapénzt. Meg költségtérítést. Meg előreléptetést. Meglátjuk.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-27 23:18   
2006-03-27 16:54, hunor:

Sejtettem, hogy a szerkesztosegi fejleces level a cserkeszkolbasz-zsiros ujjlenyomattal magatol van

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-27 16:54   
En tudom, hogy ujabb szenzacio keszulodik, es nem a ki nem fizetett nyomdaszok sztrajkolnak, szoval nem ezert mentek az obszcen levelek.

Hunor

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-26 21:05   

Tisztelt Olvasoink es Elofizetoink,

Szerkesztosegunk sajtoladajaba az utobbi idoben igen nagy mennyisegu, es a szokasosnal obszcenabb hangvetelu levelek erkeztek. Olvasoink egyre kevesbe hagyjak magukat befolyasolni az illendoseg szabalyai altal, valamint a csiki plebanos paraznasaggal kapcsolatos inteseit is egyre kisebb szamban szivlelik meg a csiki lakosok.

Erre nem csak a Csiki Kurjanto sajto ladajanak tartalma a bizonyitek, de a csiki polgarhaboru veteranjainak tiszteletere allitott emlekmu elotti parkositott teruleten nagy szamban megjelenu naturista napfurdozok szemtanujava valt idos lakosok panaszait feljegyzo ugyeletes csendor notesze is.

A helyzet nemcsak a joizlesu csiki lakosok vedelme es erdekei miatt bir jelentoseggel, de a napokban keszulo 4 eves evfordulo elokeszuleteit is akadalyozzak a szemermetlen piknikelok es a csiki csendorseg osszetuzesei. Ezuton szeretnenk megjegyezni, hogy az utobbi par hetben tobb tucatszor panaszt tevo 87 eves Kovacs Bobe szerkesztosegunkben atveheti a parkban felejtett binokularejat.

A lapunknak otthont ado szervezet megalakulasanak negyedik evfordulojara szervezodo, felvonulassal egybekotott ceremoniaval kapcsolatban tovabbi hiradassal jelentkezunk.

A Szerkesztoseg

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 22:15   
Nem,nem... Félre tetszett érteni.
Én csak szórakozni akarok, és nem besavanyodni itt!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 15:06   
2005-11-16 12:02, sycamore:

Kérem sziveskedjék tájékoztatni a megjelenés időpontjáról.

Meg a napokban megjelenik. A tarskeresobe tegyem?

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:02   
Tisztelt Szerkesztőség!
Egy hirdetést szeretnék feltenni. Bár Hunor egy másik topikban már megtette, de nem vagyok biztos benne,hogy megtalálta-e a postaládát. (Vagy az is lehet,hogy elfelejtette feladni a hirdetest)
Tehát a hirdetesem igy szól:
"Humorérzékkel megáldott férfiakat keres a MON. Egyéb férfias adottság sem jelent hátrányt!"
Kérem sziveskedjék tájékoztatni a megjelenés időpontjáról.
Tisztelettel: syca

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 04:36   
Igen, Frédi, bár szebben hangzik a honoris causa.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-11 06:21   
Igaz ami igaz, de azért a tiszteletbeli maradhat?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-11 05:05   
Kedves Frédi, nem akarok rosszmájúskodni, de szerintem se te, sem pedig a MON-tagok zöme nem adhat ily címet, MIVEL NEM SZÉKELY.
Szőke Domi?

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 18:35   
Kedves MON-társak,

Rigojanos fő-, felelős- és olvasószerkesztő asszony a Szőke Domokossal készített interjuban annyira brillirozott, hogy ezen teljesitményért szavazzuk meg neki a tiszteletbeli székely címet!
Ha valaki nem ért egyet az hallgasson!

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 09:48   
Most már érthetö, hogy a törvénytisztelö bünözö, Ubuge Tibor, miért is tud zavartalanul a csíki rendörparancsnok autójával furikázni.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 08:47   
En csak azt nem ertem hova lett az interju vege? Ollo volt a kezeben a föszerkesztö-allatbarat(nyul, rigo stb) kisasszonynak?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 05:10   
Kedves alpolgármester úr, a titkárnője elárulta, hogy a 2006-os verseny nyertes pityókájának a neve: Vodka.
És itt találkozik az alpolgármesteri vodka az ubugei szánkósvodkával.
A Tilosról is lenne egy-két lelepleznivaló...igen érdekes és látványos a története. Igen, volt egy SZŐKE hölgy társtulajdonos is, egy-két évvel ezelőtt...
A húga? A nővére?
A fősz asszonynak gratula. Ő nem szőke, hanem barna.
Alpolgármester úr, a szőke hölgyekre vonatkozó viccek a férfiakat is illetik?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 01:24   
2005-11-10 00:45, hunor:

PS: *szökésre gondolok, de ha van szőke hajzatú hölgyismerős, akkor meg az az állapot is szóbajöhet.

Maganak gyorsabban vag az esze, mint nekem Ezert nem ertette a csendorseg az osszefuggest Ubuge eltunesei, es az azokat kozvetlenul megelozo polgarmesteri hivatallal lebonyolitott telefonhivasok kozott, amelyekben (a lehallgato csendor szerint) Ubuge egyfolytaban az alpolgarmester ur vezeteknevet ismetelgette. Amint az ormester jelenteseben all: "egy essel a vegin"

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 01:15   
2005-11-09 23:05, perec:

Huha, az alpolgármester úr már most tudja, hogy a 2006-os fesztiválra szánt pityókareceptje a nyertes recept?

En itt bundat gyanitok.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 00:45   
2005-11-09 23:05, perec:
-

Az alabbi idezetbol pedig kiderul, hogy Ubuge meg eseten meg tovabbra is a szokes* allapota fog fennallni:

"CS.K.: On szerint eleget tesz-e a Csiki Csendorseg Ubuge Tibor elfogasa erdekeben?

Sz.D.: Nézze (ezt itt most ne mondja el senkinek) en erdekelt vagyok hogy Tibor meg egy par evig szabadlabon legyen, vagy egy-ket dolog amit vele el kellene intezzek. Igyhat egy picit en is akadalyozom az ugyet. De ez maradjon koztunk."

Hunor

PS: *szökésre gondolok, de ha van szőke hajzatú hölgyismerős, akkor meg az az állapot is szóbajöhet.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-09 23:09   
Kedves oknyomozó kolléga.
Ez igazán evidensen kézenfekvö. Az alpolgármester úr mindig génmanipulatív módon kezelt pityókát használ. Így könnyű....

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-09 23:05   
Idézek a kitárulkozó rovat legutóbbi interjújából:

"CS.K.: On milyen recepttel indul a 2006-os Pityokafesztivalon?

Sz.D.: Viccel?! A nyertes receptem nem nyivános! "

Huha, az alpolgármester úr már most tudja, hogy a 2006-os fesztiválra szánt pityókareceptje a nyertes recept? Vajon Mrs Wasorr jósolta meg neki, avagy?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-09 22:58   

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó