2018. július 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kultúra >> Népdalok, muzsika
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 wrí  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-31 22:45   
tasiordog:

olyat sem tapasztaltal meg, hogy par ado nem jelenik meg a listaban? a multkor pl nekem kimaradt a 'civil radio' es a 'fiksz radio',
amiket hallgatok meg az 'estfm'-en es a 'folk radio'-n kivul.

tasiordog  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-31 10:40   
Wry!

nekem is XP-m van es en nem tapasztaltam eddig semmi problemat vele. Neha "csuklik" egyet, de meg eddig nem fagyott le.

wrí  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-31 08:43   
nagyon korrekt musorokat nyomnak.

ha valaki netan szinten sydney kornyekerol szarmazna, megtenne, hogy ir az itteni elerhetosegekrol?

hianyzik a magyar es a balkani nepzene is, itt egyelore nem talaltam semmi radiot ami un. 'vilagzene'-vel foglalkozna (gondoltam abban csak raakadok egy kis 'vasmalom'-ra, vagy akar 'boban markovic'-ra is).

vilagradioval nekem az a gondom egyedul, hogy gyakran lefagy, vagy egyszer csak maskepp nez ki es nem mukodik. masoknak esetleg hasonlo problemai? en XP-t hasznalok.

tasiordog  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-06 08:50   
roka!

en mar hallgatom, nagyon orulok neki, ez volt, amit legjobban hianyoltam a vilag vegen.

roka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-09 12:51   
Sziasztok!

Elindult Magyarország Első Folkrádiója! Az éjjel nappal hallgatható adásban a Kárpát-medence legszebb népdalait hallhatjátok. A Folkrádióhoz kapcsolódó honlapokon találtok Kárpát-medencei hagyományőrző rendezvényekkel kapcsolatos eseménynaptárat, folkbazárt, egy több mint 2000 népdalt felölelő dalszöveg gyűjteményt és levelezőlistát. Bárki küldhet be zenéket műsort és minden jobbító ötlelet szívesen látunk!! A cím http://www.nepdal.hu

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó